به گزارش Bloomberg، مجموع ثروتی که 2153 نفر از میلیاردرهای جهان دارا می باشند، از 4.6 میلیارد نفر جهان بیشتر است. میلیاردها چند برابر مردم عادی ثروت دارند؟

میلیاردها چند برابر مردم عادی ثروت دارند؟


به گزارش Bloomberg و به نقل از گزارش آکسفام، مجموع ثروتی که 2153 نفر از میلیاردرهای جهان دارا می باشند، از 4.6 میلیارد نفر جهان بیشتر است.


آمار ها حاکی از این است که این کمپانی در سال 2019 میلادی عملکردی عالی داشته است، کسب و کار فیس بوک همچنان در اوج است و خواهد بود.

کسب و کار فیس بوک همچنان در اوج


آمار ها حاکی از این است که این کمپانی در سال 2019 میلادی عملکردی عالی داشته است، به گونه ای که از میان 5 اپلیکیشن پر دانلود سال 2019، چهار اپلیکیشن متعلق به کمپانی فیس بوک بوده است.


هر فرد برای رسیدن به موفقیت باید مهارت های متعددی را دارا باشد. محققان و بزرگان حوزه موفقیت بر این باور هستند که 8 مهارت کلیدی برای رسیدن به موفقیت وجود دارد.

8 مهارت کلیدی برای رسیدن به موفقیت


هر فرد برای رسیدن به موفقیت باید مهارت های متعددی را دارا باشد. محققان و بزرگان حوزه موفقیت بر این باور هستند که 8 مهارت کلیدی برای رسیدن به موفقیت وجود دارد.


20 فرصت شغلی برتر در سال 2020


وب سایت GLASSDOOR با توجه به ویژگی هایی مثل حقوق و دستمزد، رضایت شغلی بالا و افزایش تقاضای کارفرمایان، فهرست 20 فرصت شغلی برتر در سال 2020 را منتشر نموده است.


سال 2019 یک سال پر فراز و نشیب بود که اتفاقات متعدد در سرتاسر دنیا، بازارهای جهانی را تحت تاثیر قرار داد. زیان 8 میلیارد دلاری اقتصاد جهان در سال 2019

زیان 8 میلیارد دلاری اقتصاد جهان در سال 2019


سال 2019 یک سال پر فراز و نشیب بود که اتفاقات متعدد در سرتاسر دنیا، بازارهای جهانی را تحت تاثیر قرار داد. بسیاری از کسب و کارها در این نوسانات به سود مناسبی دست یافته و بسیاری هم ضرر و زیان بسیاری را متحمل شدند.


مشاوران و فعالان حوزه ی دیجیتال مارکتینگ معتقدند عوامل متعددی وجود دارد که بر موفقیت کسب و کارهای آنلاین تاثیرگذار است. 6 عامل موفقیت کسب و کارهای آنلاین

6 عامل موفقیت کسب و کارهای آنلاین


مشاوران و فعالان حوزه ی دیجیتال مارکتینگ معتقدند عوامل متعددی وجود دارد که بر موفقیت کسب و کارهای آنلاین تاثیرگذار است اما 6 عامل وجود دارد که از بقیه اولویت بالاتری دارند.


با به پایان رسیدن سال 2019 میلادی و آغاز سال 2020، ارزش بیت کوین مجددا شروع به رشد نموده است. ارزش بیت کوین به بالاترین حد در 2 ماه اخیر رسید

ارزش بیت کوین به بالاترین حد در 2 ماه اخیر رسید


با به پایان رسیدن سال 2019 میلادی و آغاز سال 2020، ارزش بیت کوین مجددا شروع به رشد نموده و توانسته رکوردی را نسبت به 2 ماه قبل به ثبت برساند به طوری که در آخرین برآورد، ارزش هر بیت کوین به 8764 دلار رسیده است.


مدیران اینستاگرام به تازگی گفتند که از این پس تصاویر فتوشاپی که در این پلتفرم منتشر می شود را جدا می کنند. اینستاگرام تصاویر فتوشاپی را حذف می کند.

اینستاگرام تصاویر فتوشاپی را حذف می کند


مدیران اینستاگرام به تازگی اعلام نموده اند که از این پس تصاویر فتوشاپی و دستکاری شده که در این پلتفرم منتشر می شود را با یک برچسب دسته بندی نموده و از سایرین متمایز می کند.


وارن بافت یکی از سرشناس ترین سرمایه گذاران آمریکایی در مصاحبه ی خود به 5 راز مهم که در زندگی همه تاثیرگذار است اشاره نموده است. 5 راز زندگی از وارن بافت

5 راز زندگی از وارن بافت


وارن بافت یکی از سرشناس ترین سرمایه گذاران آمریکایی در تازه ترین مصاحبه ی خود به 5 راز مهم که می تواند در زندگی همه تاثیرگذار باشد اشاره نموده است.


سال گذشته سال بسیار پر فراز و نشیب بود که باعث شد مدیران بسیاری از شرکت ها در بازارهای جهانی، جایگزین یکدیگر شوند. رکورد جابجایی مدیران بزرگ در سال 2019

رکورد جابجایی مدیران بزرگ در سال 2019


سال گذشته سال بسیار پر فراز و نشیب در اقتصاد جهانی بود که همین دلیل باعث شد مدیران اجرایی بسیاری از شرکت های فعال در بازارهای جهانی، جایگزین یکدیگر شوند.


کمپانی APPLE پس از گذشت حدود دو هفته از آغاز سال 2019 میلادی آمار جالبی درباره فروش یک روزه فروشگاه اپلیکیشن خود ارائه داده. اپ استور، ماشین پول سازی اپل

اپ استور، ماشین پول سازی اپل


کمپانی APPLE پس از گذشت حدود دو هفته از آغاز سال 2019 میلادی آمار جالبی درباره فروش یک روزه فروشگاه اپلیکیشن خود ارائه داده و اعلام نموده که این شرکت تنها در روز اول ژانویه توانسته بالای 386 میلیون دلار فروش داشته باشد.


ارزش بازار بورس به عددی بالغ بر 18 هزار میلیارد ریال رسید که نسبت به ماه قبلش رشد 16 درصدی داشته است. شاخص بورس 98 درصد رشد را تجربه کرد

رشد 98 درصدی شاخص بورس


با به پایان رسیدن معاملات آذر ماه 1398 ارزش بازار بورس و فرابورس ایران به عددی بالغ بر 18 هزار میلیارد ریال رسید که نسبت به ماه قبلش رشد 16 درصدی و نسبت به پایان سال 1397 رشد 98 درصدی را نشان می دهد.


روزهای اخیر کشور عزیزمان ایران درگیر تحولات بسیاری بود که بازار کشور شاهد نا آرامی ها نشد. چرا بازار، عکس العمل هیجانی به تحولات اخیر نشان نداد؟

چرا بازار، عکس العمل هیجانی به تحولات اخیر نشان نداد؟


روزهای اخیر کشور عزیزمان ایران درگیر تحولات بسیاری بود که که انتظار می رفت بازار کشور شاهد نا آرامی هایی باشد اما خوشبختانه این طور نشد و بازار در قبال این اتفاقات خونسرد عمل کرد.


6 آمار مهم اینستاگرام در سال 2019


پس از به پایان رسیدن سال 2019 میلادی، اینستاگرام 6 عدداز مهم ترین آمارهای سال 2019 خود را در اختیار عموم قرار داده است.


شرکت های بزرگ و نامی بسیاری در سراسر جهان وجود دارند که در حوزه های مختلف مشغول به فعالیت هستند. قدمت شرکت های بزرگ دنیا چقدر است؟

قدمت شرکت های بزرگ دنیا چقدر است؟


شرکت های بزرگ و نامی بسیاری در سراسر جهان وجود دارند که در حوزه های مختلف مشغول به فعالیت هستند. بسیاری از این شرکت ها چندین سال قدمت داشته و بسیاری دیگر عمری کوتاه تر دارند.