تاریخی ترین سقوط وال استریت


در ادامه سقوط شاخص های بازار های بورس وال استریت به علت تاثیر ویروس کرونا بر اقتصاد جهانی، شاخص Dow تاریخی ترین سقوط خود را در 33 سال گذشته تجربه نمود.


اپل کارکنان خود را به دورکاری تشویق می کند


تیم کوک، مدیر عامل اپل به دنبال شیوع ویروس کرونا اعلام نموده که بخش بزرگی از کارکنان خود را به دورکاری می فرستد تا سهم خود را در کاهش ریسک این ویروس انجام داده باشد.


سقوط وحشتناک ارزش بیت کوین


بیت کوین که تا چند ماه گذشته یکی از بهترین سرمایه گذاری های جهان محسوب می شد، در هفته ای که گذشت سقوطی وحشتناک داشت و ارزشش تا 50 درصد کاهش داشت.


ضرر 18 میلیارد دلاری صاحب آمازون


جف بزوس اعلام نموده است که به خاطر افت سهام آمازون در یک شبانه روز 7 میلیارد دلار و از زمان پیدایش ویروس کرونا تا کنون 18 میلیارد دلار از ثروتش را از دست داده است.


اپل، گوگل و مایکروسافت چین را ترک می کنند


در پی بالا گرفتن شیوع ویروس کرونا در چین و تعطیلی کارخانه ها و کارگاه ها برای جلوگیری از وخامت اوضاع، اپل، گوگل و مایکروسافت تصمیم گرفته اند تا کارخانه های خود را به بیرون از چین منتقل کنند.


چُرت 100 هزار دلاری وارن بافت ، وارن بافت یکی از برترین سرمایه گذاران تاریخ است که سهام بسیاری از کمپانی های بزرگ را در اختیار دارد.

چُرت 100 هزار دلاری وارن بافت!


وارن بافت یکی از برترین سرمایه گذاران تاریخ است که سهام بسیاری از کمپانی های بزرگ را در اختیار دارد. درآمد او فقط از سود سهامی که خریداری نموده، 118 دلار در ثانیه است.


میانگین سنی کارمندان شرکت های بزرگ جهان ، میانگین سنی افرادی که در کمپانی های بزرگ جهان کار می کنند عموما در یک بازه خاص جای می گیرد.

میانگین سنی کارمندان شرکت های بزرگ جهان


میانگین سنی افرادی که در کمپانی های بزرگ جهان کار می کنند عموما در یک بازه خاص جای می گیرد. کمترین میانگین سنی کارمندان مربوط به کمپانی فیس بوک و بیشترین آن مربوط به کمپانی اچ پی می باشد.


اقتصاد جهان ضربه فنی شد


بازارهای بورس اکثر نقاط جهان تحت تاثیر ویروس کرونا با افت شدیدی مواجه شده اند که پس از رکود اقتصادی جهانی بدترین و سنگین ترین افت در اقتصاد جهان است.


حوزه های پول ساز اینستاگرام. افراد مختلفی در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعال هستند که در حوزه های مختلفی فعالیت دارند که بعضی از این حوزه ها پول ساز تر هستند.

حوزه های پول ساز اینستاگرام


افراد مختلفی در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعال هستند که در حوزه های مختلفی فعالیت دارند. تنوع حوزه های اینستاگرام بسیار زیاد است که بعضی از این حوزه ها بیش از بقیه درآمدزا هستند.


یارانه 1280 دلاری هنگ کنگ برای مردم، دولت هنگ کنگ اظهار نموده است که برای رونق بخشیدن به اقتصاد این کشور، به مردم این کشور یارانه 1280 دلاری می دهد.

یارانه 1280 دلاری هنگ کنگ برای مردم


دولت هنگ کنگ در تازه ترین تصمیم گیری خود اظهار نموده است که برای رونق بخشیدن به اقتصاد این کشور، از محل ذخیره ارزی بالای این کشور که در سال گذشته جذب نموده، به مردم این کشور یارانه 1280 دلاری می دهد.


سقوط آزاد وال استریت ، پس از ظهور ویروس کرونا در چین و پس از آن در جهان، اقتصاد جهانی درگیر بحرانی جدید گردیده است که باعث افت بازارهای جهانی شده است.

سقوط آزاد وال استریت


پس از ظهور ویروس کرونا در چین و پس از آن در نقاط مختلف جهان، اقتصاد جهانی درگیر بحرانی جدید گردیده که از چین آغاز و اکنون به بازارهای بورس آمریکا نیز رسیده است به طوری که این بازارها افتی بی سابقه را تجربه نموده اند.


کایلی جنر یک میلیون دلاری


یکی از سرشناس ترین افراد فعال در شبکه های اجتماعی، کایلی جنر می باشد که جز اینفلوئنسرهایی است که بابت هر تبلیغ که در صفحه اش انجام می دهد، هزینه هنگفتی دریافت می کند.


کرونا به جان اپل افتاد


کمپانی اپل در کشور چین که با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کند، چندین سایت برای تولید محصولات خود دارد و همه این سایت ها تحت تاثیر این ویروس با کمبود نیرو و مواد اولیه روبرو شده اند که این موضوع فروش و تحویل محصولات اپل را جدا تهدید می کند.