دوره مهارت فردی ۱

هر فرد برای حرکت در مسیر موفقیت، نیازمند یک سری از مهارت هاست که با فراگیری آنها می تواند پیشرفت خود را تضمین کند. مهارت هایی مانند مدیریت احساسات، تصمیم گیری، غلبه بر ترس ها، NLP، اولویت بندی امور، ترک عادت های بد، برنامه ریزی انجام کارها و غیره.

آرزوی همه ما این است که در زندگی موفق شویم و به خواسته هایمان برسیم. همه ما فکر میکنیم با دانسته های شخصی و آنچه امروز می دانیم، می توانیم به مقصد نهایی برسیم، اما اشتباه ما همین جاست. تا زمانی که بصورت علمی مهارت های مورد نیاز را فرا نگیریم، قطعا در پیدا نمودن مسیر موفقیت با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم خواهیم کرد.

اولین گام در جهت حرکت به سمت یک زندگی موفق، تعیین اهداف و برنامه ریزی برای رسیدن به آنهاست. در مرحله بعدی می بایست ذهن خود را اصلاح کرده، مثبت اندیشی را سر لوحه کارهای خود قرار دهیم و بر ترس های خودمان غلبه کنیم. سپس باید اولویت هایمان را مشخص کرده و در راستای حرکت به سمت خواسته هایمان قدم برداریم.

سر فصل های دوره :

 • چگونه ما برای خودمان زندان درست می کنیم.
 • تعریف تکامل در مسیر زندگی
 • آشنایی با واژه مهارت فردی (Profound Knowledge)
 • تعریف صحیح موفقیت در زندگی شخصی
 • چگونه عادتهای بد من باعث نتیجه های بد زندگی من می شوند
 • چگونه احساس کنترل و قدرت بیشتری داشته باشیم
 • چگونه تصمیم های درست و بهتری بگیریم
 • آشنایی با حقوق شخصی من
 • آشنایی با قوانین سقراط برای زندگی موفق
 • چگونه شکست را راهی برای پیروزی بدانیم و بر ترس غلبه کنیم
 • الویت بندی در زندگی
 • چگونه انرژی خود را دوبرابر کنیم
 • چگونه یک زندگی خوب و با کیفیت پایدار بسازیم
 • چگونه یک برنامه عملیاتی برای زندگی خود تدوین کنیم
 • آشنایی با روش NLP – NA و هیپنوتیزم برای پاک کردن اتفاقات و عادت های بد زندگی
 • چگونه فکر و مغز خود را جهت زندگی بهتر کنترل کنیم

مخاطبین دوره :

برای دوره مهارت فردی 1 نمی توان یک مخاطب خاص تعریف نمود. به طور مثال مخاطب دوره فروش حرفه ای، فروشندگان، مذاکره کنندگان، مدیران و افرادی از این قبیل می باشند، اما دوره مهارت های فردی این چنین نیست و همه می توانند مخاطب این دوره باشند. از مهندسین، کارمندان و متخصصین حوزه های مختلف گرفته تا کارگران، جامعه پزشکی، رانندگان تاکسی و بسیاری دیگر. همان طور که پیش تر ذکر گردید، در دوره مهارت های فردی یک، مواردی آموزش داده می شود که همه انسان ها نیازمند آن هستند و در زندگی شخصی و کاری همه قابل استفاده و اثر بخش است

دکتر یحیی علوی

دکتر یحیی علوی مشاور بین المللی کسب و کار در زمینه فروش و بازاریابی است. او دارنده مدرک دکترای رفتار مصرف کننده از دانشگاه فلوریدا و MBA بازاریابی از برترین مدارس کسب و کار ایالالت متحده آمریکا است. دکتر علوی یکی از کارآفرینان و مشاوران برتر و موفق کشور است. او بیش از 500 کارگاه آموزشی فروش، بازاریابی و کسب و کار، با بیش از ۵۰،۰۰۰ دانش آموز برگزار نموده و به شرکت های بزرگ و نامی بسیاری، مشاوره کسب و کار ارائه داده است. تفاوت دکتر علوی در انجام دادن امور و رسیدن به همه چیز است. یکی از عبارات برجسته او think outside the box می باشد.

بیشتر آشنا شوید ...

سوالات متداول

بسته به اینکه در چه روزی از هفته برگزار شود بین 5 تا 7 جلسه خواهد بود.

ویس کلاس برای شما ارسال می گردد.
بله، شما می توانید محصول ویدیویی دوره را از طریق سایت و یا ویس کلاس را از طریق همکاران آموزش مجموعه خریداری نمائید.

این دوره دقیقا یکی از تاثیرگزار ترین دوره ها برای بالا بردن فروش در هر کسب و کاری است. 

قطعا بهتر است همراه با زوج خود شرکت کنید، زیرا زمانی که مهارت های هر دو طرف بالا برود، زندگی مشترک شما نیز علاوه بر تغییرات فردی، دچار تحولی باور نکردنی می گردد.

افرادی که در این دوره شرکت کرده اند می گویند که انقلابی باور نکردنی در زندگی شان رخ داده است.

مدرک پایان دوره از سوی مدرسه کسب و کار آیا با امضای دکتر یحیی علوی و در صورت نیاز و درخواست دانشپذیر، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می گردد.

دوره مهارت های فردی در موسسات بسیاری در سطح کشور ارائه می گردد که در عالی بودن مطالب آن ها شکی نیست و آرزوی ما برای همه همکاران موفقیت است. اما تفاوتی که دوره های مهارت فردی مدرسه کسب و کار آیا با دیگر موسسات دارد این مورد است که هر آنچه در این دوره ها ارائه می گردد، عملی و در زندگی واقعی قابل اجراست. هنر ما این است که زمانی که شما از کلاس خارج می شوید از همان ثانیه اول می توانید آنچه فرا گرفته اید را به کار ببندید و این مزیت بزرگ دوره های ما نسبت به رقباست. ارائه تئوری کار بسیار ساده ای است اما آموزش استفاده عملی از این مهارت ها هدیه ما به شماست. ضنا کلاس های مهارت های فردی همگی به صورت کارگاهی برگزار می شود که توصیه م کنیم برای آشنایی بیشتر با فضای کلاس ها، نظرسنجی های دانش آموختگان را مشاهده بفرمائید.


پشتیبانی

با ثبت نام در این دوره به کلوب دانشپذیران موسسه آیا وارد شده و میتوانید از امکاناتی که موسسه در آینده به دانشپذیران خود می دهد استفاده نمایید.درخواست مشاوره

با پر کردن این فرم، همکاران آموزش موسسه در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت