درباره سمینار :

بورس در سال های اخیر یکی از برترین و پر بازده ترین بازارها برای سرمایه گذاری بوده است. بازار بورس در چند ماهه گذشته بازدهی بسیار بالایی داشته و ثبات بیشتری نسبت به بازار های دیگر مانند دلار و سکه داشته است. در میان فضاهایی که امکان سرمایه گذاری در آنها وجود دارد، بورس نشان داده که می تواند از بقیه قابل اطمینان تر و سود ده تر باشد. افراد بسیاری در کشور عزیزمان وجود دارند که در همین ماه های اخیر توانسته اند سود هنگفتی با سرمایه گذاری آگاهانه در بورس بدست اورده و سرمایه هنگفتی برای خود دست و پا کنند. افرادی که در بازار بورس ایران همیشه برنده هستند و درآمد هنگفتی نیز از آن دارند، عموما کسانی هستند که با دانش بالا و مهارتی که از سعی و خطا نمودن به دست آورده اند، در این زمینه فعالیت می کنند.
بورس محلی است که اگر سرمایه گذاری در آن با دانش و شناخت کافی انجام نشود، می تواند خسارات سنگینی را در پی داشته باشد، بنابراین برای اینکه بتوانیم حضور موفقیت آمیزی در بازارهای بورس داشته باشیم، می بایست ابتدا با ماهیت بورس آشنا شده و شناختی کامل از آن پیدا نمائیم. پس از اینکه آگاهی کاملی از بازار بورس ایران پیدا نمودیم باید با مزایای سرمایه گذاری در این بازار پر سود آشنا شویم. بورس دنیای جذابی است که با دیگر بازارهایی که برای سرمایه گذاری وجود دارد کاملا متفاوت است.
یکی از کلیدی ترین مواردی که فعالیت شما در بورس را از فعالیت دیگران متمایز می سازد، توانایی تحلیل نمودن بازار است. هر کس تحلیل قوی تری از اوضاع بازار بورس و اقتصاد درون و بیرون از کشور داشته باشد، می تواند سرمایه گذاری صحیح تری انجام داده و در نهایت سود بالاتری را تجربه نماید. آشنایی با تحلیل های تکنیکال و تحلیل های بنیادی به همه افرادی که قصد دارند وارد بازار بورس شوند به شدت توصیه می گردد.
مورد مهم بعدی در بورس، توانایی پیش بینی درست از اتفاقاتی است که در بازار خواهد افتاد. تجربه و مهارتی که افراد حرفه ای در بورس کسب نموده اند به همراه دانش بالایی که در این زمینه دارند، به آنها کمک می کند تا بتوانند اتفاقات آتی در بازار بورس را پیش بینی نموده و بر همان اساس نسبت به سرمایه گذاری مبادرت بورزند.
موسسه کسب و کار آیا به واسطه اهمیتی که این بازار برای سرمایه گذاری در وضعیت کنونی کشور دارد، بر این شد تا سمیناری یک روزه درباره آشنایی با سرمایه گذاری و پیش بینی در بورس برگزار نماید. این سمینار با استقبال فراوانی از سوی مخاطبان مواجه گردید و درخواست بالا برای شرکت در این سمینار مزید بر علت شد تا محصول غیر حضوری آن تهیه و در دسترس همگان قرار گیرد.

شرکت در سمینار

 • تاریخ برگزاری: 7 دی 99
 • مدت سمینار: 4 ساعت
 • روز برگزاری :  یکشنبه

249,000 تومان

اتمام یافته

ویدئو سمینار

 • مدت زمان : 4 ساعت
 • نوع محصول : نمایش آنلاین
 • مدت زمان دسترسی: 72 ساعت

249,000 تومان

149,400 تومان

الآن خرید کنید

صوت سمینار

 • مدت زمان : 4 ساعت
 • نوع محصول : دانلودی

150,000 تومان

... بزودی

سر فصل های دوره :

 • معرفی و آشنایی با بازار بورس ایران
 • آشنایی با انواع تحلیل ها در بورس
 • مقایسه بازدهی بورس و دیگر بازارها در اقتصاد ایران
 • نحوه ورود به بازار بورس ایران
 • نکات کلیدی برای سرمایه گذاری در بورس
 • پیش بینی شاخص کل و صنایع پیشرو در بازار سهام

مخاطبین دوره :

بورس یکی از بازارهایی است که بسیار برای سرمایه گذاری مناسب است و این موضوع دلایل متعددی دارد. یکی از مهم ترین دلایلی که بازار بورس به محلی مناسب برای سرمایه گذاری بدل گردیده، این موضوع است که هر کس با هر شرایطی می تواند وارد بازار بورس شده و فعالیت خود را در آن آغاز نماید. از مهندس، پزشک و دانشجو گرفته تا کارمند و کارگر و بانوان خانه دار. همه می توانند حتی با یک میلیون تومان هم به این بازار ورود نموده و به خرید و فروش بپردازند. یکی از مزیت هایی دیگر بازار بورس این موضوع است که همه، از هر قشر، جنسیت و هر سنی که باشند، می توانند با بالا بردن دانش و مهارت خود در آن فعالیت نموده و درآمد فوق العاده ای نیز داشته باشند. یکی دیگر از مزایای بورس نیز این مورد است که بورس علاوه بر اینکه می تواند به عنوان منبع اصلی درآمد افراد باشد، می تواند به عنوان شغل دوم نیز در نظر گرفته شده و فعالیت در آن به صورت موازی با شغل اصلی صورت گیرد که این موضوع می تواند بیش از پیش به جذابیت آن بیفزاید.

دکتر علی صادقین

مشاور اقتصادی، مطالعه بازار، تامین مالی / دکترای اقتصاد انرژی از دانشگاه علامه طباطبایی / کارشناس ارشد اقتصاد توسعه از دانشگاه تهران / کارشناس اقتصاد بازرگانی از دانشگاه تبریز

بیشتر آشنا شوید ...

سوالات متداول :

این پکیج برای همه افرادی که می خواهند فعالیت خود را در بورس آغاز نموده یا دانش و مهارت خود را برای ادامه فعالیت در بورس با قدرت بیشتر بالا ببرند، با هر رده سنی که دارند، مناسب است.

مواردی مانند آشنایی با بورس، مزایای سرمایه گذاری در بورس، مقایسه یورس با دیگر بازارها، آشنایی با بازارهای بورس داخلی، آشنایی با انواع تکنیک های سرمایه گذاری در بورس و در نهایت آشنایی با تحلیل های تکنیکال و بنیادی بورس. در این سمینار همچنین مراحل ورود به بازار بورس نیز تدریس گردیده و یک دید کلی از بازار بورس ایران و نحوه فعالیت به شما می دهد.

بله. مدرسه کسب و کار آیا 4 دوره جامع در حوزه بورس با نام های اصول و مبانی سرمایه گذاری در بورس، تحلیل تکنیکال بورس، اقتصاد در بورس و تحلیل بنیادی بورس برگزار می نماید. این 4 دوره در مجموع 52 ساعت آموزش کارگاهی که توسط برترین اساتید کشور تدریس می شود، از شما یک سرمایه گذار کار کشته و حرفه ای می سازد که با دانش کامل وارد بازار بورس ایران می گردد.

محصولی که با آن مواجه هستید، توسط یکی از برترین استاید حوزه بورس کشور تدریس گردیده و مهم ترین مواردی که لازم است تا برای ورود به بازار بورس بدانید، یا باعث بهبود فعالیت شما در بورس می شود، به شما آموزش داده خواهد شد. تمام آموزش های این محصول به صورت عملی و کاربردی است و از گفتن کلیشه ها که همه جا برای شما قابل دسترس است، پرهیز گردیده است. افرادی که در این دوره شرکت نموده اند، به تاثیر حیرت آور اطلاعات این سمینار در فعالیتشان در بورس، اذعان می کنند.


پشتیبانی :

با ثبت نام در این دوره به کلوب دانشپذیران موسسه آیا وارد شده و میتوانید از امکاناتی که موسسه در آینده به دانشپذیران خود می دهد استفاده نمایید.


درخواست مشاوره

با پر کردن این فرم، همکاران آموزش موسسه در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت