زبان بدن مجرمان آمریکایی

مطمئنا حرکات هر انسانی،متفاوت با دیگریست حتی اگر یک روانشناس یا خلافکار باشد.

خلافکار ها از آن جهت که ممکن است در کودکی مورد اسیب های جسمی و روحی زیادی قرار گرفته باشند،تعادل روانی خود را از دست می‌دهند و به خلاف روی می اوردند.

زبان بدن بخشی مهم در هر شغلی است ، اما به ویژه در اجرای قانون بسیار ارزشمند است. یک افسر پلیس با طیف گسترده ای از افراد ارتباط برقرار می کند ، بنابراین زبان بدن بر تعاملات وی با مردم تأثیر می گذارد. با درک زبان بدن و نحوه تفسیر رفتارهای خاص شهروندان ، یک افسر می تواند رفتارها وطرفند هایی را طراحی کند تا فرد مورد نظر خود را دستگیر کند.

 

زبان بدن مهم است. حرکت های بصری که برای ارتباط با یک دیگر انجام می‌دهیم،مثل دست دادن،ارتباط چشمی یا تهاجمی ایستادن و خم شدن،همه این ها پیام خاصی را از طرف ما به طرف مقابلمان می فرستند.

حالا می تواند از روی علاقه باشد یا خشم و ناراحتی .اما جالب است بدانید که هر کدام انها حرکت ها و رفتار هایی دارند که ممکن است در نگاه اول جلب توجه نکند،اما از لحاظ روانی به شدت شبیه به یکدیگر می‌باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا انها را مورد بررسی قرار دهیم.

معمولا آمریکا،به عنوان کشوری که ازادی های زیادی از جمله حمل اسلحه و عدم اجرای اعدام در آن وجود دارد،به تبع خلافکاران افسار گسیخته و معروف تری نیز در دست و بال خود دارد.

آنها زرنگ و حقه باز و کاملا بلدند چگونه خود را از مهلکه در ببرند. اگر افسر پلیسی اگاه نباشد، می تواند به راحتی فریب بخورد، مخصوصا برای خلافکاران حرفه ای که اینجاست که پای اف بی آی به جریان باز می‌شود.

 

 

ماموران FBI و مجرمان:

هر مجرمی برای تمام کلماتی که می‌گوید،احساس و افکار ناگفته ای دارد.

مظنون یا مجرم ممکن است همه را درست بگوید،اما زبان بدن او چیز دیگری بازگو کند.

مجرمان آمریکایی معمولا بیشتر از میانگین جهانی دروغ می‌گویند!انها خونسرد تر هستند و با بازی با احساسات و جریحه دار کردن خود را نجات می‌دهند.

تحقیق درباره فریبشان،مدت زیادی ست که مورد بررسی قرار گرفته و یک متخصص معتقد است که وقتی انها دروغ می‌گویند حالت چهره شان عوض می‌شوند اما فقط برای مدت کوتاهی.زیرا شما یک کودک را به پیش خود بخوانید و از او سوالاتی بپرسید،

مطمئنا او عصبی و مضطرب خواهد شد و با دستانش یا هرجای دیگری از بدنش بازی خواهد کرد.مجرمان حتی اگر از نوع امریکایی نیز باشند،ضعفی دارند و این ضعف می تواند در هر کجای بدنشان بروز پیدا کند و انها را لو بدهد.

گزارش ها نشان می‌دهد که تغییرات نامرئی در صورت پس از دروغ گفتن اتفاق می افتد ولی چون بیشتر از ده ثانیه نمی‌شود،ما نمی توانیم ان را مشاهده کنیم.

هنگام تفسیر نشانه های زبان بدنی مجرم ، صورت به ویژه یک نقطه مرجع مهم است. هنگام مکالمه با طرف، نگاه کردن به صورت شخص یک عمل معمول محسوب می شود ، بنابراین صورت بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

معمولا مجرم کلماتش را با صدای بلند می گوید ، زیرا “زیرا مردم تمایل دارند که انچه را که می‌خواهند شما باور کنید را با صدای بلند به شما بقبولانند.”

این دستکاری صورت می تواند بسیار ساده باشد. وقتی شخص واقعاً لبخند می زند ، می تواند لبخند بزند.

می تواند ناراحت باشد ، یا صورت وحشت زده خود را حفظ کند. در چنین مواردی کاملا مورد انتظار است که مردم فریب بخورند و هرگز واقعیت را در نیابند.. با این حال ، همیشه سرنخی در چهره وجود دارد که پاک نمی شود هر چقدر فرد در مدیریت آن مهارت داشته باشد.

نظریه ای که داروین مطرح کرد “برخی از اعمال صورت نیز نمی تواند احساسات شخص را پنهان کند.”