ویکتوریا سیکرت ورشکست شد

در حالی که سال 2019 سالی سخت برای بسیاری از کمپانی های بزرگ بود و آن ها را درگیر مشکلات مالی فراوانی نمود، تعداد بسیاری نیز حرکتی رو به جلو  داشته و سود های هنگفتی را تجربه نمودند. به تازگی CNN گزارشی منتشر نموده که در آن خبر از مشکلات مالی فراوان برند ویکتوریا سیکرت که در حوزه لوازم آرایشی و لباس زیر بانوان فعالیت می کند، داده است. در این گزارش آمده است که کمپانی ویکتوریا سیکرت در آستانه ور شکستگی قرار گرفته و مذاکراتی برای فروش سهام آن صورت گرفته تا این کمپانی به این وسیله بتواند مشکلات شدید مالی خود را برطرف نماید. در ادامه مطلب ” ویکتوریا سیکرت ورشکست شد “ با مدرسه کسب و کار آیا همراه باشید.

Victoria’s Secret که تحت تملک L Brands قرار دارد به تازگی اعلام نموده است که با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند و قصد دارد برای رفع مشکلات اقتصادی تشکیلاتش بیش از نیمی از سهامش را به مبلغ 525 میلیون دلار به فروش برساند. طبق مذاکراتی که انجام گردیده است شرکت خصوصی Sycamore قصد دارد تا 55 درصد سهام ویکتوریا سیکرت را به مبلغی که پیش تر اعلام شد خریداری نموده و بدین ترتیب کنترل این کمپانی تولید کننده لباس زیر بانوان را بر عهده بگیرد.

طبق این قرارداد Leslie Wexner که یک میلیاردر 82 ساله است و سال هاست یه عنوان مدیر ویکتوریا سیکرت فعالیت می کند، باید این سمت را ترک نموده و به عنوان عضو هیات مدیره فعالیت نماید. او در مصاحبه ای که درباره این جا به جایی انجام داده، اعلام نمود:

خصوصی شدن شرکت Victoria’s Secret می تواند برای ماهیت این کمپانی مفید بوده و این شرکت را به روز های اوج سودآوری و رشد خود باز گرداند. او اضافه نموده است شرکت Sycamore به دلیل سابقه بسیار خوبی که در حوزه خرده فروشی دارد می تواند چشم اندازی تازه تر و تمرکز قوی تری را برای این کسب و کار به ارمغان بیاورد.

مدرسه کسب و کار آیا

مدرسه کسب و کار آیا مجری برگزاری دوره های آموزشی کسب و کار، مدیریت و فروش، انجام و مدیریت پروژه های دیجیتال مارکتینگ و مشاوره کسب و کار و فروش برای سازمان ها می باشد. این مجموعه با کنار هم قرار گرفتن اساتید معتبر دانشگاهی و کسب و کار شکل گرفته است.

آدرس:

بلوار میرداماد، خیابان رودبار غربی، بن بست کمال، پلاک 3

تلفن:

26408048 - 26407570

ایمیل:

info@ayabs.com

آخرین مقالات

مدرسه کسب و کار آیا
درصورتیکه در دوره مورد نظر خود نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر دارید و یا در دوره ای مایل به شرکت هستید که قبلا برگزار شده و تمایل به دانستن زمان برگزاری بعدی آن دارید این فرم را پر کرده تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.