فردی که عزت نفس بالایی دارد، طوری رفتار می کند که خود را دارای توانمندی و ارزش می داند. روش های تقویت عزت نفس بسیار است که باید در دستور کار قرار گیرد.

روش های تقویت عزت نفس

فردی که عزت نفس بالایی دارد، طوری رفتار می کند که خود را دارای توانمندی و ارزش می داند. در حقیقت با تقویت عزت نفس می توان در مسیر موفقیت گام برداشت.


آرامش درون و همین طور آرامش ذهن می تواند به افراد در تصمیم گیری های منطقی که نتیجه آن، به سوی موفقیت رفتن است، کمک شایانی نماید. راه های رسیدن به آرامش درون

راه های رسیدن به آرامش درون

آرامش درون و همین طور آرامش ذهن می تواند به افراد در تصمیم گیری های منطقی که نتیجه آن، به سوی موفقیت رفتن است، کمک شایانی نماید.


کارآفرینی چیست؟ کارآفرینی در واقع فرآیند خلق ارزش جدید مادی یا معنوی از طریق یک تلاش متعهدانه با در نظر گرفتن ریسک های ناشی از آن است.

کارآفرینی چیست؟

کارآفرینی چیست؟ کارآفرینی در واقع فرآیند خلق ارزش جدید مادی یا معنوی از طریق یک تلاش متعهدانه با در نظر گرفتن ریسک های ناشی از آن است.


برای مدیریت تیم فروش می بایست شخصی فعال و مسلط بر اصول فروش حرفه ای انتخاب گردد تا بتواند اعضای تیم فروش را در جهت نیل به اهداف سازمان، هدایت و مدیریت کند.

مدیریت تیم فروش

برای مدیریت تیم فروش می بایست شخصی فعال و مسلط بر اصول فروش حرفه ای انتخاب گردد تا بتواند اعضای تیم فروش را در جهت نیل به اهداف سازمان، هدایت و مدیریت کند.


تقویت توانایی سخنوری

آرامش اولین موردی است که ما برای تقویت توانایی سخنوری خود، باید از آن بهره ببریم. موارد بعدی بالا بردن اطلاعات فردی و در نهایت اعتماد به نفس بالا می باشد.


پیش از اینکه ما به کودک خود فکر کنیم که چگونه می‌توانیم، هوش هیجانی فرزندمان را پرورش دهیم (کنترل هوش هیجانی در کودکان چگونه صورت می گیرد)

راههای کنترل هوش هیجانی در کودکان و مهار احساسات

عصبانی نشو! خشمت را کنترل کن! تو حق نداری داد و فریاد کنی! آنقدر عصبی هستی که هیچ کس دلش نمی خواهد با تو دوست شود! این جمله ها برایتان آشنا نیست؟ شما یا این جملات را زیاد از دیگران در رابطه با خودتان می شنوید یا از این جملات برای سرزنش انسان های اطرافتان استفاده می کنید! از زمان ...


نقش آی کیو و ای کیو در موفقیت کسب و کار

نقش آی کیو و ای کیو در موفقیت کسب و کار

بله، همه ی ما می دانیم که باهوش بودن بسیار اهمیت دارد. اما باید خاطرنشان کرد که باهوش بودن لزوما به این معنی نیست که آی کیو ی بالایی دارید. بلکه می تواند به معنی یک انسان معمولی باشد که درباره ی حوزه تخصصی خودش نیز دانش زیادی دارد. داشتن آی کیو ی بالا می تواند برای موفقیت در زندگی حرفه ای ...


تقریبا اکثریت مردم جهان به دنبال کسب ثروت هستند اما نمی دانند کارهایی که انجام می دهند گاها جلوی موفقیت و ثروتمند شدن آن ها را می گیرد. 7 راز ثروتمند نشدن

چرا ثروتمند نمی شویم؟

تقریبا اکثریت مردم جهان به دنبال کسب ثروت هستند اما نمی دانند کارهایی که انجام می دهند گاها جلوی پیشرفت، موفقیت و در نهایت ثروتمند شدن آن ها را می گیرد.


بازاریابی محتوا را می توان قسمتی از استراتژی بازاریابی یک کسب و کار دانست که در آن تاکید، بر تولید و ارائه محتوای ارزشمند است. بازاریابی محتوا چیست؟

۱۰ راهکار افزایش سطح درآمد

تقای سطح درآمد امری بسیار خوشایند و مورد توجه است که هیچ شخصی از این موضوع غافل نیست. تمام افراد در هر شغل و با هر سطح از توانایی به افزایش درآمد خود فکر می‌کنند. مسلما روش‌های متعددی برای دسترسی به این خواسته وجود دارد که مستلزم تلاش، کوشش و پشتکار است.

آیا تاکنون به افزایش سطح درآمد خود فکر کرده‌اید؟ به طور قطع این مسئله و روش‌های مختلف دستیابی به آن ذهن شما را نیز درگیر خود کرده است. لازم است بدانید فکر کردن به تنهایی کافی نیست و باید حرکتی از خود نشان دهید. دسترسی به یک درآمد بالا و چشم‌گیر امری محال و غیرممکن نیست که بخواهید تنها در رویا و فکر و خیال به آن بپردازید.


مذاکره تلفنی چیست؟ یکی از روش های بازاریابی بسیار متداول و موفق که کسب و کارها سال هاست از آن بهره را می برند، مذاکره و بازاریابی تلفنی است.

مذاکره تلفنی چیست؟

مذاکره تلفنی چیست؟ یکی از روش های بازاریابی بسیار متداول و موفق که کسب و کارها سال هاست از آن بهره را می برند، مذاکره و بازاریابی تلفنی است.


برخورداری از مهارت های مذاکره فروش یکی از اصلی ترین مشخصه ها و ویژگی های تیم فروش هر کسب و کار یا مسئول فروش شرکت ها می باشد.

مهارت های مذاکره فروش

برخورداری از مهارت های مذاکره فروش یکی از اصلی ترین مشخصه ها و ویژگی های تیم فروش هر کسب و کار است که جز حیاطی ترین مهارت های هر فروشنده می باشد.


هوش هیجانی توانایی شناخت و مدیریت احساسات است؛ اینکه چگونه بتوانیم از این احساسات بهترین نتایج را بگیریم. (تاثیر هوش هیجانی بر فروش)

تاثیر هوش هیجانی بر فروش

هوش هیجانی به معنی توانایی شناخت، درک و مدیریت احساسات در خود و دیگران است؛ اینکه چگونه بتوانیم این احساسات را در خود یا دیگران به گونه‌ای تنظیم نماییم که بهترین نتایج را دربرداشته باشد.


مقالات آیا|  مدرسه کسب و کار آیا، گلچینی از انگیزشی‌ترین و برترین آموزش‌های مرتبط با کسب و کار در تمامی زمینه‌ها به همراه معرفی منابع مکتوب برای مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر از دوره‌های برگزار شده موسسه آیا می‌باشد.

تمام مقالات آیا منتخب شده به صورت اختصاصی از منابع خارجی برای شما عزیزان انتخاب و ترجمه شده است. سعی کردیم تا با بررسی و ارایه راهکارهای کلی از محتویات تمام دوره‌ها را به صورت کوتاه و جمع بندی شده برای شما ارایه کرده است.

این بخش‌ها شامل معرفی افراد موفق دنیا در امور کسب و کار، بازاریابی، مدرسین، نوابغ و روانشناسان معروف دنیا به همراه بخشی برای معرفی کتاب و نوشته‌های مکتوب آنها می‌باشد که می‌توانید در بین مطالب از تفکرات و روش‌های مدیریت آنها برای توسعه کسب و کارهای خود استفاده کنید.

افزایش مهارت های فردی، شخصیت شناسی، تکنیک های مذاکره، مقالات مرتبط با مدیریت و رهبری، آشنایی با تله‌های زندگی و روش‌های عبور از آنها، مطالب و دانستنی‌هایی در مورد تبلیغات، بازاریابی، فروش، زبان بدن و غیره را شامل می‌شود.

چنانچه در مورد دوره های آموزشی مهارتی مدرسه کسب و کار آیا سوالی داشتید می‌توانید از بخش مشاوره رایگان با ما مطرح کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. همواره کنار شما هستیم.