بازاریابی محتوا را می توان قسمتی از استراتژی بازاریابی یک کسب و کار دانست که در آن تاکید، بر تولید و ارائه محتوای ارزشمند است. بازاریابی محتوا چیست؟

۱۰ راهکار افزایش سطح درآمد

تقای سطح درآمد امری بسیار خوشایند و مورد توجه است که هیچ شخصی از این موضوع غافل نیست. تمام افراد در هر شغل و با هر سطح از توانایی به افزایش درآمد خود فکر می‌کنند. مسلما روش‌های متعددی برای دسترسی به این خواسته وجود دارد که مستلزم تلاش، کوشش و پشتکار است.

آیا تاکنون به افزایش سطح درآمد خود فکر کرده‌اید؟ به طور قطع این مسئله و روش‌های مختلف دستیابی به آن ذهن شما را نیز درگیر خود کرده است. لازم است بدانید فکر کردن به تنهایی کافی نیست و باید حرکتی از خود نشان دهید. دسترسی به یک درآمد بالا و چشم‌گیر امری محال و غیرممکن نیست که بخواهید تنها در رویا و فکر و خیال به آن بپردازید.


مذاکره تلفنی چیست؟ یکی از روش های بازاریابی بسیار متداول و موفق که کسب و کارها سال هاست از آن بهره را می برند، مذاکره و بازاریابی تلفنی است.

مذاکره تلفنی چیست؟

مذاکره تلفنی چیست؟ یکی از روش های بازاریابی بسیار متداول و موفق که کسب و کارها سال هاست از آن بهره را می برند، مذاکره و بازاریابی تلفنی است.


برخورداری از مهارت های مذاکره فروش یکی از اصلی ترین مشخصه ها و ویژگی های تیم فروش هر کسب و کار یا مسئول فروش شرکت ها می باشد.

مهارت های مذاکره فروش

برخورداری از مهارت های مذاکره فروش یکی از اصلی ترین مشخصه ها و ویژگی های تیم فروش هر کسب و کار است که جز حیاطی ترین مهارت های هر فروشنده می باشد.


هوش هیجانی توانایی شناخت و مدیریت احساسات است؛ اینکه چگونه بتوانیم از این احساسات بهترین نتایج را بگیریم. (تاثیر هوش هیجانی بر فروش)

تاثیر هوش هیجانی بر فروش

هوش هیجانی به معنی توانایی شناخت، درک و مدیریت احساسات در خود و دیگران است؛ اینکه چگونه بتوانیم این احساسات را در خود یا دیگران به گونه‌ای تنظیم نماییم که بهترین نتایج را دربرداشته باشد.


خودآگاهی چیست؟

اگر علاقمند هستید بدانید خودآگاهی چیست؟ دستیابی به شناخت دقیق از کلیه خصوصیات و ابعاد وجودی هر فرد خود آگاهی نامیده می شود.


از مهم ترین نشانه های هوش هیجانی بالا می توان داشتن قدرت رهبری، مهارت چهره خوانی، توانایی برقراری ارتباط موثر با دیگران و داشتن تمرکز کافی را نام برد.

نشانه های هوش هیجانی بالا

از مهم ترین نشانه های هوش هیجانی بالا می توان داشتن قدرت رهبری، مهارت چهره خوانی، توانایی برقراری ارتباط موثر با دیگران و داشتن تمرکز کافی را نام برد.


IQ معیاری برای سنجش هوش انسان هاست، در صورتی که EQ به معنای توانایی افراد در زمینه کنترل، بیان و ابراز احساسات و هیجانات است. تفاوت EQ با IQ

هوش هیجانی (ای کیو) مهم است یا ضریب هوشی (آی کیو)

هوش هیجانی، با نام اختصاری ای-کیو، به عنوان یک مهارت ارزشمند شناخته می شود که به بهبود روابط کار،خانواده،روابط های عاطفی و مدیریت کار ها به شما کمک می کند. در دهه های اخیر با کشف و شناسایی ای-کیو، بسیاری از محققان در تلاش هستند تا برنامه های مناسب و مشاوره های رایگان جهت بالا بردن این هوش، برای مردم انجام دهند. این مهارت ارثی و ژنتیکی نیست اما می توان با آموزش های لازم، آن را ارتقا داد. آنها از اهمیت ای-کیو آگاه هستند و معتقدند همه کودکان، دست کم برای یکبار باید در این مورد آموزش ببیند. حالا بسته به روحیات و شخصیت، کودک می تواند یاد بگیرد و در آینده شغلی خود موفق تر عمل کند یا بالعکس.


نقش هوش هیجانی و تاثیر آن در کسب و کار بر کسی پوشیده نیست. افراد با هوش هیجانی بالا توانایی مدیریت احساسات خود را دارند و تصمیمات صحیح تری می گیرند.

هوش هیجانی و تاثیر آن در کسب و کار

نقش هوش هیجانی و تاثیر آن در کسب و کار بر کسی پوشیده نیست. افراد با هوش هیجانی بالا توانایی مدیریت احساسات خود را دارند و تصمیمات صحیح تری می گیرند.


هوش هیجانی در مدیریت کسب و کار

مدیرانی که از هوش هیجانی بالایی برخوردار باشند، درک صحیحی از احساسات و هیجانات کارکنان خود دارند و به راحتی می توانند این احساسات را کنترل و به سمت و سوی صحیح هدایت کنند.


تجربه نشان داده است افرادی که هوش هیجانی را در خود تقویت نموده و به اصطلاح هوش هیجانی بالایی دارند، در محیط های کاری موفق ترند. هوش هیجانی در محیط کار

هوش هیجانی در محیط کار

تجربه نشان داده است افرادی که هوش هیجانی را در خود تقویت نموده و به اصطلاح هوش هیجانی بالایی دارند، در محیط های کاری و پست های مدیریتی موفق ترند.


کسی که مسئولیتی را می پذیرد و تعهد درونی به انجام آن دارد، حس ارزشمند بودن خواهد نمود که این موضوع باعث بالا رفتن عزت نفس وی می شود. مسئولیت پذیری چیست؟؟

مسئولیت پذیری چیست؟

کسی که مسئولیتی را می پذیرد و تعهد درونی نسبت به انجام آن دارد، حس ارزشمند بودن خواهد نمود که این موضوع باعث بالا رفتن عزت نفس وی خواهد گردید.


مقالات آیا|  مدرسه کسب و کار آیا، گلچینی از انگیزشی‌ترین و برترین آموزش‌های مرتبط با کسب و کار در تمامی زمینه‌ها به همراه معرفی منابع مکتوب برای مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر از دوره‌های برگزار شده موسسه آیا می‌باشد.

تمام مقالات آیا منتخب شده به صورت اختصاصی از منابع خارجی برای شما عزیزان انتخاب و ترجمه شده است. سعی کردیم تا با بررسی و ارایه راهکارهای کلی از محتویات تمام دوره‌ها را به صورت کوتاه و جمع بندی شده برای شما ارایه کرده است.

این بخش‌ها شامل معرفی افراد موفق دنیا در امور کسب و کار، بازاریابی، مدرسین، نوابغ و روانشناسان معروف دنیا به همراه بخشی برای معرفی کتاب و نوشته‌های مکتوب آنها می‌باشد که می‌توانید در بین مطالب از تفکرات و روش‌های مدیریت آنها برای توسعه کسب و کارهای خود استفاده کنید.

افزایش مهارت های فردی، شخصیت شناسی، تکنیک های مذاکره، مقالات مرتبط با مدیریت و رهبری، آشنایی با تله‌های زندگی و روش‌های عبور از آنها، مطالب و دانستنی‌هایی در مورد تبلیغات، بازاریابی، فروش، زبان بدن و غیره را شامل می‌شود.

چنانچه در مورد دوره های آموزشی مهارتی مدرسه کسب و کار آیا سوالی داشتید می‌توانید از بخش مشاوره رایگان با ما مطرح کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. همواره کنار شما هستیم.