تقریبا اکثریت مردم جهان به دنبال کسب ثروت هستند اما نمی دانند کارهایی که انجام می دهند گاها جلوی موفقیت و ثروتمند شدن آن ها را می گیرد. 7 راز ثروتمند نشدن

7 راز ثروتمند نشدن

تقریبا اکثریت مردم جهان به دنبال کسب ثروت هستند اما نمی دانند کارهایی که انجام می دهند گاها جلوی پیشرفت، موفقیت و در نهایت ثروتمند شدن آن ها را می گیرد.


تله زندگی ایثار

افراد درگیر این تله هیچ گاه اعتراض نمی کنند، به میل خودشان کارها را انجام می دهند و اگر طرف مقابلشان هم جبران نکند، ناراحت نمی شوند و در صورتی که باز هم آن شخص دچار مشکل شود، بدون هیچ توقعی کمکش می کنند.


افراد گرفتار در تله اطاعت تمام سعی و تلاششان را می کنند تا دیگران را از خود، راضی نگه دارند. خواسته های دیگران را به خود ترجیح می دهند. تله زندگی اطاعت

تله زندگی اطاعت

افراد گرفتار در تله اطاعت تمام سعی و تلاششان را می کنند تا دیگران را از خود، راضی نگه دارند. خواسته های دیگران را به خواسته های خود ترجیح می دهند و غرق کمک به دیگران می شوند تا جایی که خودشان را فراموش می کنند.


با توجه به رونق بازار ارزهای دیجیتال بسیاری از افراد در سرتاسر جهان به فکر سرمایه گذاری بر روی این ارزها افتاده اند. 5 روش کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

5 روش کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

با توجه به رونق بازار ارزهای دیجیتال و آینده روشنی که برای این ارزها وجود دارد، بسیاری از افراد در سرتاسر جهان به فکر سرمایه گزاری بر روی این ارزها و کسب درآمد از طریق آن ها افتاده اند.


خودآگاهی یکی از مباحث بسیار مهم در هوش هیجانی است که بیانگر میزان شناخت فرد نسبت به عواطف و احساسات خود می باشد. چگونه آگاهی بهتری نسبت به خود داشته باشیم؟

چگونه آگاهی بهتری نسبت به خود داشته باشیم؟

خودآگاهی یکی از مباحث بسیار مهم در هوش هیجانی است که بیانگر میزان شناخت فرد نسبت به عواطف و احساسات خود می باشد. هرچقدر که آگاهی ما نسبت به خودمان بیشتر باشد، بهتر می توانیم در مواقع حساس و هیجانی، احساسات خود را کنترل نماییم.


مانی خوشبین یک کارآفرین ایرانی، سرمایه گذار املاک و مستغلات و مدیر عامل کمپانی خوشبین است که هم اکنون ساکن ایالات متحده آمریکاست. زندگی نامه مانی خوشبین

زندگی نامه مانی خوشبین

مانی خوشبین یک کارآفرین ایرانی، سرمایه گذار املاک و مستغلات و مدیر عامل کمپانی خوشبین است که هم اکنون ساکن ایالات متحده آمریکاست. او در طول 20 سال گذشته موفقیت های بسیاری کسب نموده و به یکی از ثروتمند ترین افراد ایرانی خارج از کشور تبدیل گردیده است.


تله خویشتن داری و خود انضباطی ناکافی

افراد مبتلا به این تله در بحث خویشتن داری انسان های ضعیفی هستند و نمی توانند هیجانات خود را کنترل کنند. در رفتار خود تعادل ندارند، نمی دانند رفتار درست چیست و هرکاری که دلشان بخواهد انجام می دهند.


وارن بافت یکی از برترین و سر شناس ترین تاجران و سرمایه گذاران آمریکایی می باشد. در نیا 51 راز موفقیت از زبان وارن بافت وجود دارد.

51 راز موفقیت از زبان وارن بافت

وارن بافت یکی از برترین و سر شناس ترین تاجران و سرمایه گذاران آمریکایی می باشد که معتقد است 51 راز برای موفقیت در زندگی شخصی و کاری وجود دارد.


افراد دارای تیپ شخصیتی ISTP افرادی درونگرا هستند. افراد این تیپ شخصیتی قدرت ریسک پذیری بالایی دارند، منطقی تصمیم می گیرند. تیپ شخصیتی ISTP

تیپ شخصیتی ISTP

افراد دارای تیپ شخصیتی ISTP افرادی درونگرا و پر از رمز و راز هستند. افراد این تیپ شخصیتی قدرت ریسک پذیری بالایی دارند، منطقی تصمیم می گیرند و از چالش ها استقبال می کنند.


اگر بخواهیم تنها یک فرمول مهم در علم بازاریابی ارائه کنیم، آن چیزی نیست بجز حاصل تقسیم مزایا بر هزینه ها که خروجی آن ارزش است. بازاریابی با طعم m&m

بازاریابی با طعم m&m

اگر بخواهیم تنها یک فرمول مهم در علم بازاریابی ارائه کنیم، آن چیزی نیست بجز حاصل تقسیم مزایا بر هزینه ها که خروجی آن تنها یک پارامتر خواهد بود به نام ارزش.


افراد دارای تیپ شخصیتی ISFP افرادی درونگرا و آرام هستند. این افراد تمایل دارند تا زندگی آن ها فارغ از چالش باشد. تیپ شخصیتی ISFP

تیپ شخصیتی ISFP

افراد دارای تیپ شخصیتی ISFP افرادی درونگرا و آرام هستند. این افراد تمایل دارند تا زندگی آن ها فارغ از چالش باشد و همین طور نیاز های دیگران بر نیاز های آنها اولویت دارد.


ریچارد برانسون یکی از شاخص ترین و موفق ترین کارآفرینان انگلیسی می باشد که موسس و صاحب هولدینگ ویرجین است. زندگی نامه ریچارد برانسون

زندگی نامه ریچارد برانسون

ریچارد برانسون یکی از شاخص ترین و موفق ترین کارآفرینان انگلیسی می باشد که موسس و صاحب هولدینگ ویرجین است. ریچارد برانسون به واسطه ی موفقیتی که از طریق شرکت های ویرجین بدست آورده به یکی از ثروتمند ترین افراد جهان بدل شده است.