این مشتریان هستند که کسب و کار ها را زنده نگه می دارند و باعث چرخیدن چرخ کسب و کار ها می باشند. 15 اهمیت مشتری برای کسب و کار

15 اهمیت مشتری برای کسب و کار

این مشتریان هستند که کسب و کار ها را زنده نگه می دارند و باعث چرخیدن چرخ کسب و کار ها می باشند. مشتری در واقع عامل دوام و منبع سود شرکت شماست


تست هوش هیجانی بار ان، آزمونی برای سنجش هوش هیجانی، هوش عاطفی و هوش ارتباطی در اشخاص است. تست هوش هیجانی (EQ) بار-ان (Bar-on) چیست؟

تست هوش هیجانی (EQ) بار-ان (Bar-on) چیست؟

تست هوش هیجانی بار ان، آزمونی برای سنجش هوش هیجانی، هوش عاطفی و هوش ارتباطی در اشخاص است.


ورودی قیف فروش کلیه افرادی هستند که احتمال خرید دارند و خروجی قیف فقط افرادی هستند که مشتری واقعی و بالفعل هستند. قیف فروش چیست؟

قیف فروش چیست؟

ورودی قیف فروش کلیه افرادی هستند که احتمال خرید دارند و خروجی قیف فقط افرادی هستند که مشتری واقعی و بالفعل هستند.


مشتری عامل زنده ماندن کسب و کار و ضامن فعالیت آن می باشد. ما باید بتوانیم مشتری را زنده نگه داریم. مقاله مشتری کیلویی چند؟

مشتری کیلویی چند؟

مشتری عامل زنده ماندن کسب و کار و ضامن فعالیت آن می باشد. اگر بتوانیم مشتری خود را راضی نگه داریم، او نه تنها دوباره از ما خرید می کند، بلکه ما را به دیگران نیز توصیه می کند.


بسیاری اوقات انجام یک حرکت یا اشاره ممکن است پیام شما را بسیار بهتر و مناسب تر از کلمات منتقل کند. بدن های دهن لق! مقاله بسیار مناسبی درباره زبان بدن است.

بدن های دهن لق!

در بسیاری از مواقع شاید ما نخواهیم که کسی از حال درونی ما با خبر شود اما خبر نداریم که با حرکات بدن خود، در حال لو دادن خودمان هستیم.


تحلیل رفتار متقابل نظریه ای است که به بررسی شخصیت انسان ها پرداخته و روشی منظم برای روان درمانی در راستای رشد شخصی است. تحلیل رفتار متقابل چیست؟

تحلیل رفتار متقابل چیست؟

تحلیل رفتار متقابل نظریه ای است که به بررسی شخصیت انسان ها پرداخته و یک روش منظم برای روان درمانی در راستای ایجاد تغییرات و رشد شخصی است.


نظم شخصی، انجام مهم ترین و دارای اولویت ترین کار در زمان درست مخصوص به آن کار و به بهترین نحو است.با مطالعه مقاله دربیابید، مفهوم نظم شخصی چیست؟

مفهوم نظم شخصی چیست؟

نظم شخصی به معنی انجام مهم ترین و دارای اولویت ترین کارها در زمان درست و مخصوص به آن کار و به بهترین شکل ممکن است.


بیژن پاکزاد سرشناس ترین کارآفرین ایرانی آمریکایی در زمینه مد بود. مردم برای بازدید و خرید از بوتیک وی می بایست وقت قبلی می گرفتند. زندگی نامه بیژن پاکزاد

زندگی نامه بیژن پاکزاد

بیژن پاکزاد یکی از سرشناس ترین کارآفرینان ایرانی آمریکایی در زمینه مد بود. وی قبل از فوتش به جایگاهی رسید که هنرپیشگان هالیوود و سیاستمداران برای بازدید و خرید از بوتیک وی می بایست وقت قبلی می گرفتند.


سازمان های مشتری مدار تفاوت های بسیاری با سازمان های معمولی در زمینه های مختلف از جمله فروش و رشد سهام در بورس دارند. 16 تفاوت سازمان های مشتری مدار

16 تفاوت سازمان های مشتری مدار

سازمان های مشتری مدار تفاوت های بسیاری با سازمان های معمولی در زمینه های مختلف از جمله فروش، بازگشت سرمایه و رشد سهام در بورس دارند.


زمانی که با شخصی مواجه می شوید، با توجه به زبان بدن وی می توانید در 30 ثانیه دریابید که او نسبت به خود چه احساسی دارد. در 30 ثانیه خودتان را لو ندهید

در 30 ثانیه خودتان را لو ندهید

زمانی که با شخصی مواجه می شوید، با توجه به حرکات و اشارات بدن و همچنین چهره ی وی می توانید در 30 ثانیه دریابید که او نسبت به خود چه احساسی دارید.


زبان بدن یک توانایی ارتباطی است که از اهمیت بسیاری در ارتباطات متقابل برخوردار است. نکات ضروری زبان بدن را باید ه.گان فرا بگیرند.

نکات ضروری زبان بدن

زبان بدن یک توانایی ارتباطی است که از اهمیت بسیاری در ارتباطات متقابل برخوردار است. با استفاده از علم زبان بدن می توان پیام را به سهولت منتقل کرد و پیام دیگران را به آسانی دریافت نمود.


زبان بدن که حرکات و اشارات بدن را شامل می شود، خیلی اوقات بهتر از کلمات و زبان سخن، پیام ما را به مخاطب منتقل می نمایند. زبان بدن به جای شما سخن می گوید

زبان بدن به جای شما سخن می گوید

زبان بدن که حرکات و اشارات بدن را شامل می شود، خیلی اوقات بهتر از کلمات و زبان سخن، پیام ما را به مخاطب منتقل می نمایند.