خود انگیزشی همان طور که از نامش پیداست به معنای توانایی انگیزه دادن خود در شرایط سخت و بحرانی و در واقع روشی برای حرکت رو به جلوست. خود انگیزشی چیست؟

خود انگیزشی چیست؟

خود انگیزشی همان طور که از نامش پیداست به معنای توانایی انگیزه دادن و برانگیختن خود در شرایط سخت و بحرانی و در واقع روشی برای حرکت رو به جلوست.


بازاریابی محتوا را می توان قسمتی از استراتژی بازاریابی یک کسب و کار دانست که در آن تاکید، بر تولید و ارائه محتوای ارزشمند است. بازاریابی محتوا چیست؟

بازاریابی محتوا چیست؟

بازاریابی محتوا بخش مهمی از استراتژی بازاریابی یک کسب و کار است که در آن تاکید بر تولید و ارائه محتوای ارزشمند برای مخاطب است.


وش هیجانی به معنی توانایی هر شخص برای مدیریت احساسات، اضطراب و کنترل تنش ها در کنار امیدواری، خوش بینی و داشتن انگیزه در مسیر رسیدن به اهداف است.

هوش هیجانی چیست ؟

هوش هیجانی به معنی توانایی هر شخص برای مدیریت احساسات، اضطراب و کنترل تنش ها در کنار امیدواری، خوش بینی و داشتن انگیزه در مسیر رسیدن به اهداف است.


هوش هیجانی در مدیریت کسب و کار

مدیرانی که از هوش هیجانی بالایی برخوردار باشند، درک صحیحی از احساسات و هیجانات کارکنان خود دارند و به راحتی می توانند این احساسات را کنترل و به سمت و سوی صحیح هدایت کنند.


همدلی معانی زیادی دارد و در واقع درک دنیای طرف مقابل است. به این معنی که دنیا را از زاویه دید او ببینیم و آن را با تمام وجود خود درک کنیم. همدلی چیست؟

همدلی چیست؟

همدلی معانی زیادی دارد که گویا ترین آن در واقع درک دنیای طرف مقابل است. به این معنی که ما خودمان را جای طرف مقابل قرار دهیم، دنیا را از زاویه دید او ببینیم و آن را با تمام وجود خود درک کنیم.


باور افراد گرفتار در تله تنبیه این است که کار اشتباه فقط با تنبیه درست می شود و نه بخشش. آنها معتقدند تنبیه بهترین نتیجه را دارد. تله تنبیه

تله تنبیه

باور افراد گرفتار در تله تنبیه این است که کار اشتباه فقط با تنبیه درست می شود و نه بخشش. آنها معتقدند اگر اطرافیانشان مرتکب اشتباه و خطایی شوند، باید به شدت با آن ها برخورد شود.


4 راز موفقیت جف بزوس . جف بزوس ثروتمند ترین فرد جهان و یکی از موفق ترین کارآفرینان تاریخ است که توانسته امپراطوری میلیاردی آمازون را بسازد.

4 راز موفقیت جف بزوس

جف بزوس ثروتمند ترین فرد جهان و یکی از موفق ترین کارآفرینان تاریخ است که توانسته امپراطوری میلیاردی آمازون را از صفر به نقطه کنونی برساند. او معتقد است 4 راز برای رسیدن به موفقیت وجود دارد که همه باید آن را رعایت کنند.


پیامد های ویروس کرونا بر کسب و کار

ویروس کرونا مدتی است که با ظهور ناخواسته اش در سطح جهان مشکلات فراوانی را ایجاد نموده است. این ویروس همچنین اثرات مخربی بر اقتصاد و کسب و کارهای مختلف داشته که در این مقاله به بررسی پیامدهای آن می پردازیم.


7 اشتباهی که افراد موفق دو بار مرتکب نمی شوند ، همه ما در زندگی اشتباهاتی را مرتکب می شویم که بسیاری از آنها اجتناب ناپذیر هستند.

7 اشتباهی که افراد موفق دو بار مرتکب نمی شوند

همه ما در زندگی اشتباهاتی را مرتکب می شویم که بسیاری از آنها اجتناب ناپذیر هستند، اما تفاوت انسان های باهوش و موفق با افراد معمولی در این است که آن ها می دانند که یک اشتباه را نباید دو بار تکرار نمود.


10 بانوی میلیاردر خودساخته

در سال های اخیر نرخ رشد بانوان میلیاردر در جهان جهش چشمگیری داشته که وب سایت فوربس لیستی از موفق ترین و ثروتمند ترین آنها را منتشر نموده است.


تله پذیرش جویی و جلب توجه . افراد گرفتار در تله پذیرش جویی و جلب توجه به دنبال گرفتن تایید دیگرانند و تمایل دارند که از طریق شهرت و زیبایی جلب توجه کنند

تله پذیرش جویی و جلب توجه

افراد گرفتار در تله پذیرش جویی و جلب توجه همواره به دنبال گرفتن تایید دیگرانند و تمایل دارند که از طریق شهرت و زیبایی، توجه اطرافیانشان را به خود جلب نمایند.


6 راه جذب موفقیت در زندگی از زبان گری وی ، گری وینر چاک یکی از موفق ترین سخنرانان انگیزشی، نویسندگان و سرمایه گذاران آمریکایی است.

6 راه جذب موفقیت در زندگی از زبان گری وی

گری وینر چاک یکی از موفق ترین سخنرانان انگیزشی، نویسندگان و سرمایه گذاران آمریکایی است که عقاید منحصر به فردی راجع به زندگی دارد و معتقد است 6 راه برای جذب موفقیت وجود دارد.