این متن در حال بروز رسانیست …

ویدئو آنلاین دوره ها

این ویدئوها بصورت پخش آنلاین (همانند آپارات) و غیر قابل دانلود هستند. نحوه مشاهده آنها بدین صورت است که پس از خرید توسط یک دکمه هدایت می شوید به ناحیه کاربری خود که ویدئوها در آن قرار دارد. روش دیدن دیگر آنست که به ناحیه کاربری خود (با زدن بر روی لینک “حساب من”) وارد شده و روی لینک محصولات ویدئویی کلیک نمایید. در اینصورت به صفحه ای هدایت می شوید که تمام ویدئوهای خریداری شده خود را خواهید دید. سپس باید آن دوره را فعال بفرمایید که پس از فعال شدن میتوانید آنرا مشاهده نمایید.

نحوه ورود / ثبت نام در سایت:

  • در صورتیکه دکمه فعالسازی نمایش داده نمیشود و یا نمایش داده می شود ولی با کلیک روی آن اتفاقی نمی افتد، ابتدا کش (cache) مرورگر خود را پاک کنید و صفحه را ریفرش نمایید و دوباره امتحان کنید. در صورت ادامه مشکل، با یک مرورگر یا سیستم دیگر نیز امتحان نمایید

نحوه استفاده از دوره های غیر حضوری بصورت DVD تصویری

محصولاتی که بصورت DVD ارائه می شوند عموما بخاطر حجم بالای اطلاعات بر روی DVD 9 رایت و تولید می شوند. به دلیل جلوگیری از کپی نمودن محتوای آن، باید با یک پلیر (پخش کننده) خاصی که درون DVD تعبیه شده مشاهده شوند. این DVD ها فقط بر روی کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز قابل مشاهده هستند و امکان اجرا روی سینمای خانگی یا DVD پلیر ندارند.

درصورتیکه نتوانستید از پلیر استفاده نمایید موارد زیر را بررسی نمایید:

  • باید کارت گرافیک شما آپدیت باشد
  • باید کدک (codec) مربوطه نصب گردد. این کدک درون DVD وجود دارد

در نهایت اگر باز هم مشکل پابرجا بود DVD را در یک سیستم دیگر (ترجیحا pc) نیز امتحان نمایید. و اگر همچنان مورد حل نشد از مراحل اقدامات خود فیلم تهیه نموده، برای ما ارسال کنید.  پس از بررسی، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت تا مشکل شما برطرف گردد.