درباره ما

مدرسه کسب و کار آیا

مدرسه کسب و کار آیا AYA Business School آموزشگاه مهارتهای فردی و توسعه کسب و کار است که ماموریت آن آموزش روشهای ایده پردازی، راه اندازی و ارتقای کسب و کار، مهارتهای مذاکره و فروشندگی حرفه ای و به صورت کلی ارتقا و رشد افراد و سازمان ها می باشد. که در این راستا با کنار هم قرار دادن اساتید معتبر دانشگاهی و اساتید مجرب کسب و کار سعی در کمک به بهبود روند رشد کسب و کارها دارد و بدین منظور مجری برگزاری دوره های آموزشی متفاوتی در زمینه ی ارتقا و رشد کسب و کار، مذاکره و فروشندگی حرفه ای، زبان بدن و چهره شناسی، مدیریت و بهینه سازی فروش، قوانین و مقررات کسب و کار، سخنوری و فن بیان، تدوین برنامه بازاریابی، هوش هیجانی و مدیریت احساسات و مدریریت و رشد کسب و کار(MBA) می باشد. (اطلاعات بیشتر)

مدرسه کسب وکار آیا حاصل دانش، تجربه و تلاش بیش از 10 ساله موسس آن برای ایجاد محیطی همه جانبه برای پیشرفت یک کسب و کار میباشد.

در این مجموعه تمام ابعادی که یک کسب و کار باید برای رشد خود باید با آنها همگام شود تعبیه شده است که بشرح زیر می باشد:

 • برگزاری دوره های آموزشی
 • ارائه مشاوره به سازمان های بزرگ و کوچک
 • انجام فعالیت های دیجیتال مارکتنیگ

دکتر یحیی علوی به عنوان موسس مدرسه کسب و  کار آیا ماموریت مجموعه را آموزش روشهای ایده پردازی، راه اندازی و ارتقای کسب و کار، مهارتهای مذاکره و فروشندگی حرفه ای و به صورت کلی ارتقا و رشد افراد و سازمان ها بنا نهاده است.

همچنین از آنجاییکه ایجاد تفکر استراتژیک در هر زمان متناسب با شرایط موجود، در سازمان ها امری ضروری است یکی از اهداف مدرسه کسب و کار آیا کمک به پیشبرد این روند در سازمان ها با مشاوره های خاص به آنها درکنار آموزش و ارتقای توانایی ها و مهارت های فردی افراد می باشد.

در مدرسه آیا موازی با ارائه آموزش و مشاوره های کاربردی رسالت دیگر مجموعه به روز و همگام نگه داشتن کسب و کارها با تکنولوژی روز دنیا یعنی دیجیتال مارکتینگ میباشد. امروزه اهمیت فضای مجازی برای کسب و کار ها فرصتی بزرگ و تهدیدی بزرگ تر را ایجاد نموده است، از جهتی فرصتی ناب است برای کسب وکارهایی که متناسب با این روند پیش می روند و رشدی چشمگیر خواهند داشت و تهدیدی بزرگ است برای کسب وکارهایی که غافل از این روند هستند و اگر تغییری در استراتژی کسب وکار خود ایجاد نکنند از گردونه رقابت حذف خواهند شد. در مجموعه آیا با ارائه خدمات دیجیتال مارکتینک همه جانبه این آسودگی خیال برای کسب و کارها فراهم گردیده تا همواره خود را همگام با فرصت ها نمایند.

شعار مجموعه آیا Do you want to go further?  میباشد که قطعاً هدف هر کسب و کار همین است…

تمایز و تفاوت دکتر یحیی علوی در انجام دادن و رسیدن به همه چیز با دیدگاه:

“Think Out side the box ” ، “بدون حد ومرز فکر کن” می باشد.

اهداف و راهبردها و ماموریت مدرسه کسب و کار «آیا»

ایده پردازی، راه اندازی و ارتقای کسب و کار در ایران ویژگی های خاص خود را دارد که با مطالعه در بازارهای ایران و بررسی شرایط و قوانین و همچنین فرهنگ و سنت مردم ایران فراهم می شود. از طرفی مدیریت و رشد و ارتقای کسب و کار براساس استانداردهای جهانی و تحولات در کسب و کارها امری ضروری است. بدین منظور نیاز ایجاد تفکر استراتژیک در سازمان ها امری ضروری است یکی از اهداف « مدرسه کسب و کار آیا » کمک به پیشبرد این روند در سازمان ها با آموزش ها و مشاوره به سازمان ها و همچنین ارتقای توانایی ها و مهارت های فردی می باشد.

خدمات آیا

 • برگزاری دوره های آموزشی (اطلاعات بیشتر)
 • انجام فعالیت های دیجیتال مارکتنیگ
 • ارائه مشاوره به سازمان های بزرگ و کوچک

نمونه هایی از مشتریان مدرسه کسب و کار آیا

 • مشاوره کسب و کار شرکت ایتوک فردا
 • برگزاری دوره های سخنوری ، چهره شناسی و زبان بدن برای پرسنل شرکت آریوژن فارم مد
 • مشاوره ی کسب و کار شرکت کویین پکت
 • برگزاری چندین دوره فارما برای داروسازان
 • دوره های فروش و زبان بدن شرکت عماد آرا
 • مشاوره کسب و کار سازمانهای دسینی، زاگرس پوش، نفت سپاهان، پیشگامان کویر یزد، مینو ، گلرنگ ، سینره، ال جی، کوماسی و …..


تیم مدرسه کسب و کار آیا

تیم مدرسه کسب و کار آیا از مجموعه ای از افراد مجرب در زمینه های آکادمیک و اجرایی در صنایع و در کنار آنها، جوانانی خبره و ماهر که همگی دوره‌های مختلف مهارتی را نزد بهترین اساتید گذرانده و تحصیلات خود را در دانشگاه‌های معتبر داشته اند تشکیل یافته است.

دکتر احسان میرزاده

رئیس هیات مدیره

دکتر یحیی علوی

مدیر عامل

دکتر افشین خانزادی

عضو هیات مدیره

الناز معینی

قائم مقام

بهاره حسینی

مدیر داخلی

سهیل فرزانه

سرپرست آموزش

پریسا توانا

سرپرست آموزش

بهار عطیفه

کارشناس آموزش

طناز یاوری

کارشناس آموزش

عاطفه حقانی

کارشناس آموزش

شروین لشکریانی

کارشناس آموزش

بابک میثاقی

مدیر مارکتینگ

امیر سید احمدپور

سرپرست دیجیتال مارکتینگ

علیرضا بشیری

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

امیرحسین پیرویسی

تدوینگر و موشن دیزاینر

سمیه روهنده

کارشناس شبکه های اجتماعی

زهرا کلانتر

مدیر مالی

الهام روهنده

سرپرست مالی