درباره مدرسه کسب و کار آیا AYA Business School

موسسه فرهنگی هنری آکام یاران اندیشمند دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با نام تجاری مدرسه کسب و کار آیا، یک آموزشگاه مهارتهای فردی و توسعه کسب و کار است که ماموریت آن آموزش روشهای ایده پردازی، راه اندازی و ارتقای کسب و کار، مهارتهای مذاکره و فروشندگی حرفه ای و به صورت کلی ارتقا و رشد افراد و سازمان ها می باشد. که در این راستا با کنار هم قرار دادن اساتید معتبر دانشگاهی و اساتید مجرب کسب و کار سعی در کمک به بهبود روند رشد کسب و کارها دارد و بدین منظور مجری برگزاری دوره های آموزشی متفاوتی در زمینه ی ارتقا و رشد کسب و کار، مذاکره و فروشندگی حرفه ای، زبان بدن و چهره شناسی، مدیریت و مهندسی فروش، کارآفرینی و مدیریت رهبری، سخنوری و فن بیان، تدوین برنامه بازاریابی، هوش هیجانی و مدیریت احساسات و مدیریت و رشد کسب و کار(MBA) می باشد.

خدمات مدرسه کسب و کار آیا

مدرسه کسب وکار آیا حاصل دانش، تجربه و تلاش بیش از 10 ساله موسس آن برای ایجاد محیطی همه جانبه برای پیشرفت یک کسب و کار میباشد. در این مجموعه تمام ابعادی که یک کسب و کار برای رشد خود باید با آنها همگام شود درنظر گرفته شده است که بشرح زیر می باشد:

  • برگزاری دوره های آموزشی
  • انجام فعالیت های دیجیتال مارکتنیگ
  • ارائه مشاوره به سازمان های بزرگ و کوچک

درباره دکتر یحیی علوی

دکتر یحیی علوی به عنوان موسس مدرسه کسب و  کار آیا ماموریت مجموعه را آموزش روشهای ایده پردازی، راه اندازی و ارتقای کسب و کار، مهارتهای مذاکره و فروشندگی حرفه ای و به صورت کلی ارتقا و رشد افراد و سازمان ها بنا نهاده است.

همچنین از آنجاییکه ایجاد تفکر استراتژیک در هر زمان متناسب با شرایط موجود، در سازمان ها امری ضروری است یکی از اهداف مدرسه کسب و کار آیا کمک به پیشبرد این روند در سازمان ها با مشاوره های خاص به آنها درکنار آموزش و ارتقای توانایی ها و مهارت های فردی افراد می باشد.

خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ مدرسه کسب و کار آیا

در مدرسه آیا موازی با ارائه آموزش و مشاوره های کاربردی رسالت دیگر مجموعه به روز و همگام نگه داشتن کسب و کارها با تکنولوژی روز دنیا یعنی دیجیتال مارکتینگ میباشد. امروزه اهمیت فضای مجازی برای کسب و کار ها فرصتی بزرگ و تهدیدی بزرگ تر را ایجاد نموده است، از جهتی فرصتی ناب است برای کسب وکارهایی که متناسب با این روند پیش می روند و رشدی چشمگیر خواهند داشت و تهدیدی بزرگ است برای کسب وکارهایی که غافل از این روند هستند و اگر تغییری در استراتژی کسب وکار خود ایجاد نکنند از گردونه رقابت حذف خواهند شد. در مجموعه آیا با ارائه خدمات دیجیتال مارکتینک همه جانبه این آسودگی خیال برای کسب و کارها فراهم گردیده تا همواره خود را همگام با فرصت ها نمایند.

شعار مجموعه آیا Do you want to go further?  میباشد که قطعاً هدف هر کسب و کار همین است. تمایز و تفاوت دکتر یحیی علوی در انجام دادن و رسیدن به همه چیز با دیدگاه:

“Think Out side the box ” ، “بدون حد ومرز فکر کن” می باشد.

اهداف و راهبردها و ماموریت مدرسه کسب و کار آیا 

ایده پردازی، راه اندازی و ارتقای کسب و کار در ایران ویژگی های خاص خود را دارد که با مطالعه در بازارهای ایران و بررسی شرایط و قوانین و همچنین فرهنگ و سنت مردم ایران فراهم می شود. از طرفی مدیریت و رشد و ارتقای کسب و کار براساس استانداردهای جهانی و تحولات در کسب و کارها امری ضروری است. بدین منظور نیاز ایجاد تفکر استراتژیک در سازمان ها امری ضروری است یکی از اهداف « مدرسه کسب و کار آیا » کمک به پیشبرد این روند در سازمان ها با آموزش ها و مشاوره به سازمان ها و همچنین ارتقای توانایی ها و مهارت های فردی می باشد.

نمونه هایی از مشتریان مدرسه کسب و کار آیا

  • مشاوره کسب و کار شرکت ایتوک فردا
  • برگزاری دوره های سخنوری ، چهره شناسی و زبان بدن برای پرسنل شرکت آریوژن فارم مد
  • مشاوره ی کسب و کار شرکت کویین پکت
  • برگزاری چندین دوره فارما برای داروسازان
  • دوره های فروش و زبان بدن شرکت عماد آرا
  • مشاوره کسب و کار سازمانهای دسینی، زاگرس پوش، نفت سپاهان، پیشگامان کویر یزد، مینو ، گلرنگ ، سینره، ال جی، کوماسی و …..

تیم مدرسه کسب و کار آیا

تیم مدرسه کسب و کار آیا از مجموعه ای از افراد مجرب در زمینه های آکادمیک و اجرایی در صنایع و در کنار آنها، جوانانی خبره و ماهر که همگی دوره‌های مختلف مهارتی را نزد بهترین اساتید گذرانده و تحصیلات خود را در دانشگاه‌های معتبر داشته اند تشکیل یافته است.


واحد مدیریت


مرحوم دکتر احسان میرزاده

رئیس هیات مدیره

دکتر یحیی علوی | مدرسه کسب و کار آیا

دکتر یحیی علوی

بنیانگذار

دکتر افشین خانزادی

عضو هیات مدیره

الناز معینی

مدیر عامل


واحد آموزش


نگین چوبینه

مشاور ارشد آموزش

عاطفه حقانی

مشاور آموزش

مهدیه میلانی

مشاور آموزش

زهرا ابوالحسنی

مشاور آموزش

الهه محسنی پور

الهه محسنی پور

مشاور آموزش

مهناز زارعی

مهناز زارعی

مشاور آموزش

فرشته گرمی

مشاور آموزش


واحد مارکتینگ


بابک میثاقی

مدیر مارکتینگ

علی دادگر

سرپرست دیجیتال مارکتینگ

سبا عالمی

کارشناس شبکه های اجتماعی

حسین خدمتگذار

موشن دیزاینر

نیلوفر جمشیدی

موشن دیزاینر

آرشین آرین

طراح گرافیک

سرونازعبدالهی

طراح گرافیک

مهدی کاظمی

طراح گرافیک

مهدی کوهی

طراح سایت


واحد اداری، مالی و تدارکات


ندا یاری

کارشناس اداری و مسئول دفتر

فاطمه ظهرابی

کارشناس اداری و مسئول دفتر

حسین رمضانپور

مسئول تدارکات