کتاب آیین دوست یابی نکات و مسائل مهمی را بیان می کند که قطعا با رعایت تک تک آنها می توانیم در امر ارتباطات پیشرفت چشمگیری داشت.

معرفی کتاب آیین دوست یابی


در کتاب آیین دوست یابی می خوانیم

کتاب آیین دوست یابی یک کتاب بسیار معروف و شناخته شده است که نویسنده آن دیل کارنگی، نویسنده، روانشاس، سخنران و مربی آمریکایی است. این کتاب در حوزه ایجاد روابط موثر، دوست یابی و برقراری ارتباط با دیگران، از برترین ها محسوب می شود. این کتاب نکات و مسائل مهمی را بیان می کند که قطعا با رعایت تک تک آنها می توانیم در امر ارتباطات پیشرفت چشمگیری داشت. نویسنده برای بیان مطالب کتاب، داستان های بسیار شیرین و جالبی را بیان می کند که درک مطالب را آسان تر می نماید.

کتاب آیین دوست یابی نوشته دیل کارنگی، در واقع راه های نفوذ به دیگران را به ما می آموزد. این کتاب پر فروش و پر تیراژ، در سال 1937 نگارش و به چاپ رسید. آنچه با مطالعه این کتاب به دست می آوریم، آشنایی با قواعد انسانی است که با گذشت زمان ارزش آنها بیشتر و بیشتر گردیده و زندگی انسان های متعددی را تحت تاثیر قرار داده است. اگر از بسیاری از انسان های موفق سوال کنیم که لیست کتابهایی که خوانده اند را ارائه دهند، یکی از آنها قطعا کتاب آیین دوست یابی دیل کارنگی می باشد.


درباره نویسنده:

دیل هاریسون کارنگی سخنران و نویسنده سرشناس آمریکایی است که در زمینه پیشرفت شخصی، فروشندگی، ارتباطات و سخنرانی از شاخص ترین و نامی ترین افراد می باشد. او در خانواده بسیار فقیر در ایالت میزوری به دنیا آمد و در سن پایین هم کار می کرد. شاخص ترین ایده های کارنگی که در کتاب هایش بسیار به آن اشاره می کند این موضوع است که هر شخصی می تواند رفتار طرف مقابلش را با تغییر در رفتار خودش، تغییر دهد.

مدرسه کسب و کار آیا
درصورتیکه در دوره مورد نظر خود نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر دارید و یا در دوره ای مایل به شرکت هستید که قبلا برگزار شده و تمایل به دانستن زمان برگزاری بعدی آن دارید این فرم را پر کرده تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.