کسب و کارهای خرد و کوچک شامل قوانین و مقررات متعدد ملی و بومی مرتبط با استخدام، بیمه، مالکیت فکری و سایرموضوعات می گردند. گستره و زیر شاخه های کسب و کار شما در کل مشخص می سازد که چه قواعد و مقرراتی قابل اعمال هستند و شما فقط درصورتی می توانید چندین قوانین حقوقی در کسب و کارتان داشته باشید که در قلمرو ایالتی و در کشورهای متعدد به فعالیت های تجاری بپردازید.
در زمینه کسب و کارها شناخت قواعد و مقررات حاکم بر تجارت بومی و محلی از جمله قواعد راجع به چگونگی اخذ جواز، پروانه کار و سایرترتیبات ویژه بسیارحائز اهمیت است. همچنین، هرگونه ساختاری که برای هدف تجاری مورد استفاده قرار می گیرد چه فروشگاه های خرده فروش چه کارخانه های مونتاژ کالا و چه یک ساختمان اداری می بایست طبق آئین و قواعد خاصی عمل کنند.
اکثر دولت ها همیشه به جذب کسب و کارهای جدید علاقه نشان می دهند؛ بنابراین اغلب این دولت ها در جهت رعایت قوانین و مقررات قابل اعمال خود از سوی شرکت، حمایت های لازم را انجام می دهند.
به طورمثال یک وکیل می تواند به کسب و کار شما کمک نماید تا در پرتو حقوق و مقررات به حیات خود ادامه دهد. کسب و کارهای تجاری مشمول قوانین و مقررات فدرال (مربوط به اتحاد ایالات) هم می باشند.
شما به عنوان صاحب یک کسب و کار کوچک مجبورهستید قوانینی را رعایت کنید. این منابع می تواند شما را در فهم اینکه چه التزاماتی برای اعمال نسبت به کسب و کار شما وجود دارند کمک نمایند. که این هفت قانون عبارتند از:

1) قانون تبلیغات و بازاریابی: قواعد اساسی و بنیادین راجع به تبلیغات، برچسب زنی و بازاریابی محصولات یا خدمات خود را یاد بگیرید.

2) قوانین مالی: قوانین مالی از کسب و کار، سرمایه گذاران و مشتریان شما و این که به چه نحوی بتوانید هماهنگ باشید حمایت می نماید.

3) قوانین تجارت آنلاین: خواه این که درصدد فروش محصولی درسایت های مختلف باشید یا این که بخواهید یک سایت فروش آنلاین را هدایت نمایید.

4) قوانین حوزه حریم خصوصی: یاد بگیرید که قوانین حقوقی مالکیت فکری به چه نحوی می تواند از منافع تجاری شما حمایت نماید و به چه نحوی می توانید یک علامت تجاری را به ثبت برسانید.

5) قوانین راجع به قرارداد های مالی: در صورتی که شما خارج از ایالت خودتان در حال انجام مبادلات تجاری می باشید، ضرورت دارد تا با قانون متحد الشکل تجاری هماهنگ باشید.

6) قوانین استخدامی و کار: استخدام اولین کارمند یا ایجاد اولین تیم کاریتان ایجاب می نماید تا شما با یک حوزه تخصصی حقوق هماهنگ باشید. این راهنما به شما تضمین می دهد که کسب و کار خرد و کوچک شما از قوانین استخدامی و کاری تبعیت خواهد نمود.

7) قوانین ایمنی محیط کار و سلامت: این قوانین راجع به انواع ابزارها، دستورالعمل ها و اسناد آموزشی که می توانند به شما در انطباق با قوانین ایمنی و سلامت شغلی کمک نمایند می باشند.

قوانین و مقررات کسب و کار کوچک را هر فردی که بخواهد متفاوت کار کند و بهتر از همه رقیبانش مشتری ها را به سمت خود جذب کند نیاز دارد اگر شما هم می خواهید متفاوت باشید و بهترین عملکرد را در بازار خود داشته باشید می توانید با وارد شدن به این لینک در کلاس های قوانین و مقررات حقوقی کسب و کار مدرسه آیا ثبت نام کنید.