فیس بوک به شما پول پرداخت می کند

فیس بوک یکی از موفق ترین، پر بازدید ترین و پر مراجعه کننده ترین شبکه های اجتماعی جهان است که 16 سال است در صدر پر طرفدار ترین شبکه های اجتماعی جهان جای گرفته است. این شبکه اجتماعی محبوب به تازگی اعلام نموده است که قصد دارد بابت صدای کاربران خود به آن ها پول پرداخت کند تا بتواند با جمع آوری یک پایگاه داده قوی برای سیستم تشخیص صدای خود، سرویس دهی بهتری به همه کاربران داشته باشد. در ادامه مطلب ” فیس بوک به شما پول پرداخت می کند “ با مدرسه کسب و کار آیا همراه باشید.

کمپانی فیس بوک در آخرین اطلاعیه خود اعلام نموده است که به کاربران منتخب بابت صدایشان پول پرداخت می کند تا به واسطه این پرداخت هزینه بتواند از صدای آن ها در راستای تقویت ابزارهای تشخیص صدای خود استفاده نماید. کاربران باید یک عبارت را 5 بار ضبط نموده و آن را برای فیس بوک ارسال نمایند. در ازای این کار هم فیس بوک به آنها مبلغ 5 دلار پرداخت می نماید. نام این پروژه ” تلفظ ” نام دارد و فیس بوک قصد دارد تا می تواند صداها و لهجه های مختلف را جمع آوری نموده و Data Base خود را برای محصولاتی مانند WhatsApp و هدست های VR تا می تواند بهبود ببخشد.

یکی دیگر از کمپانی هایی که برای تقویت این نوع دیتابیس هزینه های کلانی انجام می دهد، Amazon است. آمازون یک گروه فوق حرفه ای استخدام نموده تا دستورات مورد نظر خود را با لهجه های متعدد جمع آوری نموده و تبدیل به موارد نرم افزاری کند تا دستیار صوتی Alexa بتواند انواع صدا ها و گویش ها را تشخیص دهد. آمازون همچنین اعلام نموده است که جمع آوری اطلاعات باید بسیار قوی تر و گسترده تر انجام گیرد زیرا اگر Alexa بخواهد تمام صحبت ها را درک کند نیازمند به Data base قوی تری هستیم.

مدرسه کسب و کار آیا

مدرسه کسب و کار آیا مجری برگزاری دوره های آموزشی کسب و کار، مدیریت و فروش، انجام و مدیریت پروژه های دیجیتال مارکتینگ و مشاوره کسب و کار و فروش برای سازمان ها می باشد. این مجموعه با کنار هم قرار گرفتن اساتید معتبر دانشگاهی و کسب و کار شکل گرفته است.

آدرس:

بلوار میرداماد، خیابان رودبار غربی، بن بست کمال، پلاک 3

تلفن:

26408048 - 26407570

ایمیل:

info@ayabs.com

آخرین مقالات

مدرسه کسب و کار آیا
درصورتیکه در دوره مورد نظر خود نیاز به مشاوره یا اطلاعات بیشتر دارید و یا در دوره ای مایل به شرکت هستید که قبلا برگزار شده و تمایل به دانستن زمان برگزاری بعدی آن دارید این فرم را پر کرده تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.