موسسه کسب و کار آیا مجری برگزاری دوره های آموزشی کسب و کار، مدیریت و فروش، انجام و مدیریت پروژه های دیجیتال مارکتینگ و مشاوره کسب و کار و فروش برای سازمان ها می باشد.

این مجموعه با کنار هم قرار گرفتن اساتید معتبر دانشگاهی و کسب و کار شکل گرفته است. دکتر یحیی علوی بنیان گذار مجموعه آیا رسالت خود را آموزش تخصصی و کاربردی منطبق بر استانداردهای جهانی عنوان نموده است. در طول 10 سال گذشته سالانه بیش از 10000 نفر در دوره های ایشان شرکت نموده اند و بیش از 50 برند معتبر داخلی و خارجی از خدمات مشاوره و دیجیتال مارکتینگ تیم ایشان استفاده نموده اند که نشان از اجرای تعهد همیشگی مجموعه آیا برای مخاطبان خود می باشد.

ما مدعی این هستیم که در 10 سال گذشته توانسته ایم به برگزاری دوره های با کیفیت تر و کاربردی تر در حوزه های کسب و کار مدیریت و فروش کمک کنیم و مهمترین نقطه تمایز ما ایجاد خدمات تخصصی طبق خواسته ها و نیازهای سازمان ها و دانش پذیران عمومی همراه با استراتژی های روز دنیا می باشد.


تیم مدرسه آیا

تیم موسسه فرهنگی – آموزشی آیا از مجموعه ای از افراد مجرب در زمینه های آکادمیک و اجرایی در صنایع و در کنار آنها، جوانانی خبره و ماهر که همگی دوره‌های مختلف مهارتی را نزد بهترین اساتید گذرانده و تحصیلات خود را در دانشگاه‌های معتبر داشته اند تشکیل یافته است.

دکتر احسان میرزاده

رئیس هیات مدیره

دکتر یحیی علوی

مدیر عامل

دکتر افشین خانزادی

عضو هیات مدیره

سرکار خانم سمیرا فعلی

عضو هیات مدیره

مرضیه نعمتی

مدیر داخلی

مریم نعمتی

کارشناس مالی

بابک میثاقی

مدیر مارکتینگ

مهدی مرجانی

کارشناس شبکه های اجتماعی

سهیل فرزانه

کارشناس آموزش

پریسا توانا

کارشناس آموزش

بهار عطیفه

کارشناس آموزش