مدرسه کسب و کار آیا برگزار می کند

مشاهده تمام دوره ها

تفاوت ما

آموزش محتوا همراه با تست، و آگاهی از نقاط قوت و ضعف، همچنین انجام تمریناتی که در پایان دوره تاثیرات چشمگیری را در خود مشاهده خواهید کرد

تیم ما

ما در مدرسه کسب و کار آیا فضایی فراهم کرده‌ایم که متخصصین حوزه‌های مختلف در عین جوانی با شور و انرژی فراوان در خدمت‌ رسانی به شما عزیزان در تلاش هستند.

برند ما

برندی را ساختیم، با عشق، روح و زندگی. ما اجازه نفس کشیدن و زندگی با مخاطب را به آن دادیم تا کمک کند، الهام بخشد و نوید بخش زندگی با کیفیتی بهتر باشد.

288 ساعت

جامع ترین دوره MBA

دوره MBA یا همان مدیریت راهبردی کسب و کار  گنجینه ای است حاوی دانش و مهارتهای جدید و کاربردی مدیریت برای حل مسائل و چالش های مدیریتی که به انسان دیدی برتر نسبت به مدیریت اعطا می نماید. این دوره از جمله دوره های آموزشی مدیریتی پررونق سالهای اخیر است. که در مدرسه کسب و کار آیا برگزار میشود.

ثبت نام

دکتر یحیی علوی

دکتر یحیی علوی مشاور بین المللی کسب و کار در زمینه فروش و بازاریابی است. دکترای رفتار مصرف کننده از دانشگاه فلوریدا و MBA بازاریابی از بهترین مدارس کسب و کار ایالالت متحده آمریکا دارد.
او یکی از کارآفرینان محترم، مورد علاقه و موفق است.او بیش از ۲۰۰ کارگاه آموزشی فروش و بازاریابی را با بیش از ۵۰،۰۰۰ دانش آموز همراه با ارائه مشاوره توسعه کسب و کار برای شرکت های بزرگ ارائه کرده است. تفاوت او در انجام دادن و رسیدن به همه چیز است.

بیشتر آشنا شوید ...

24دوره

دوره های مهارتی

363نفر

دانشجویان حاضر

288ساعت

جامع ترین دوره MBA

دانلود رایگان خلاصه کتاب تصویری مدیریت زمان

نوشته برایان تریسی
انجام بیشترین کار در کمترین زمان ممکن.
اگر به گفته های او در این کتاب عمل کنید، افزایش درآمد و ارتقای کیفیت زندگی شما به طور شگفت انگیزی تضمین خواهد شد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ آیا (آیادا)

در عصر حاضر با رشد انفجاری بازار جهانی و تغییر روند کسب وکارها، فرصتی بزرگ و تهدیدی بزرگ تر در کمین تمام کسب وکارها قرار دارد، از جهتی فرصتی ناب است برای کسب وکارهایی که متناسب با این روند پیش می روند و رشدی چشمگیر خواهند داشت و تهدیدی بزرگ است برای کسب وکارهایی که غافل از این روند هستند و اگر تغییری در استراتژی کسب وکار خود ایجاد نکنند از گردونه رقابت حذف خواهند شد…

آشنایی بیشتر با آژانس آیادا

عضویت در خبرنامه

با وارد کردن آدرس ایمیل در فرم زیر می‌توانید خبرنامه مدرسه کسب و کار آیا را به صورت رایگان از طریق ایمیل دریافت کنید. اگر طرفدار مطالب سایت آیا هستید و اعتقاد دارید که هنوز ایمیل سرراست ‌ترین نوع ارتباط است، حتما در خبرنامه‌ی ما عضو شوید.

نظر شرکت کنندگان در دوره های ما


گالری تصاویر دوره ها

مشاهده تمام تصاویر