مشاوران و فعالان حوزه ی دیجیتال مارکتینگ معتقدند عوامل متعددی وجود دارد که بر موفقیت کسب و کارهای آنلاین تاثیرگذار است. 6 عامل موفقیت کسب و کارهای آنلاین

6 عامل موفقیت کسب و کارهای آنلاین


مشاوران و فعالان حوزه ی دیجیتال مارکتینگ معتقدند عوامل متعددی وجود دارد که بر موفقیت کسب و کارهای آنلاین تاثیرگذار است اما 6 عامل وجود دارد که از بقیه اولویت بالاتری دارند.


با به پایان رسیدن سال 2019 میلادی و آغاز سال 2020، ارزش بیت کوین مجددا شروع به رشد نموده است. ارزش بیت کوین به بالاترین حد در 2 ماه اخیر رسید

ارزش بیت کوین به بالاترین حد در 2 ماه اخیر رسید


با به پایان رسیدن سال 2019 میلادی و آغاز سال 2020، ارزش بیت کوین مجددا شروع به رشد نموده و توانسته رکوردی را نسبت به 2 ماه قبل به ثبت برساند به طوری که در آخرین برآورد، ارزش هر بیت کوین به 8764 دلار رسیده است.


مدیران اینستاگرام به تازگی گفتند که از این پس تصاویر فتوشاپی که در این پلتفرم منتشر می شود را جدا می کنند. اینستاگرام تصاویر فتوشاپی را حذف می کند.

اینستاگرام تصاویر فتوشاپی را حذف می کند


مدیران اینستاگرام به تازگی اعلام نموده اند که از این پس تصاویر فتوشاپی و دستکاری شده که در این پلتفرم منتشر می شود را با یک برچسب دسته بندی نموده و از سایرین متمایز می کند.


وارن بافت یکی از سرشناس ترین سرمایه گذاران آمریکایی در مصاحبه ی خود به 5 راز مهم که در زندگی همه تاثیرگذار است اشاره نموده است. 5 راز زندگی از وارن بافت

5 راز زندگی از وارن بافت


وارن بافت یکی از سرشناس ترین سرمایه گذاران آمریکایی در تازه ترین مصاحبه ی خود به 5 راز مهم که می تواند در زندگی همه تاثیرگذار باشد اشاره نموده است.


سال گذشته سال بسیار پر فراز و نشیب بود که باعث شد مدیران بسیاری از شرکت ها در بازارهای جهانی، جایگزین یکدیگر شوند. رکورد جابجایی مدیران بزرگ در سال 2019

رکورد جابجایی مدیران بزرگ در سال 2019


سال گذشته سال بسیار پر فراز و نشیب در اقتصاد جهانی بود که همین دلیل باعث شد مدیران اجرایی بسیاری از شرکت های فعال در بازارهای جهانی، جایگزین یکدیگر شوند.


کمپانی APPLE پس از گذشت حدود دو هفته از آغاز سال 2019 میلادی آمار جالبی درباره فروش یک روزه فروشگاه اپلیکیشن خود ارائه داده. اپ استور، ماشین پول سازی اپل

اپ استور، ماشین پول سازی اپل


کمپانی APPLE پس از گذشت حدود دو هفته از آغاز سال 2019 میلادی آمار جالبی درباره فروش یک روزه فروشگاه اپلیکیشن خود ارائه داده و اعلام نموده که این شرکت تنها در روز اول ژانویه توانسته بالای 386 میلیون دلار فروش داشته باشد.


ارزش بازار بورس به عددی بالغ بر 18 هزار میلیارد ریال رسید که نسبت به ماه قبلش رشد 16 درصدی داشته است. شاخص بورس 98 درصد رشد را تجربه کرد

رشد 98 درصدی شاخص بورس


با به پایان رسیدن معاملات آذر ماه 1398 ارزش بازار بورس و فرابورس ایران به عددی بالغ بر 18 هزار میلیارد ریال رسید که نسبت به ماه قبلش رشد 16 درصدی و نسبت به پایان سال 1397 رشد 98 درصدی را نشان می دهد.


روزهای اخیر کشور عزیزمان ایران درگیر تحولات بسیاری بود که بازار کشور شاهد نا آرامی ها نشد. چرا بازار، عکس العمل هیجانی به تحولات اخیر نشان نداد؟

چرا بازار، عکس العمل هیجانی به تحولات اخیر نشان نداد؟


روزهای اخیر کشور عزیزمان ایران درگیر تحولات بسیاری بود که که انتظار می رفت بازار کشور شاهد نا آرامی هایی باشد اما خوشبختانه این طور نشد و بازار در قبال این اتفاقات خونسرد عمل کرد.


6 آمار مهم اینستاگرام در سال 2019


پس از به پایان رسیدن سال 2019 میلادی، اینستاگرام 6 عدداز مهم ترین آمارهای سال 2019 خود را در اختیار عموم قرار داده است.


شرکت های بزرگ و نامی بسیاری در سراسر جهان وجود دارند که در حوزه های مختلف مشغول به فعالیت هستند. قدمت شرکت های بزرگ دنیا چقدر است؟

قدمت شرکت های بزرگ دنیا چقدر است؟


شرکت های بزرگ و نامی بسیاری در سراسر جهان وجود دارند که در حوزه های مختلف مشغول به فعالیت هستند. بسیاری از این شرکت ها چندین سال قدمت داشته و بسیاری دیگر عمری کوتاه تر دارند.


ایلان ماسک در توئیتر گفت که برای تسریع روند تحویل خودروهای تسلا، شب سال نو به کارخانه Tesla در کالیفرنیا رفته است. اضافه کاری ایلان ماسک در شب سال نو میلادی

اضافه کاری ایلان ماسک در شب سال نو میلادی


ایلان ماسک در توئیتر خود اعلام نمود که برای تسریع روند تحویل خودروهای کمپانی تسلا، شب سال نو را اضافه کاری نموده و به محل کارخانه شرکت Tesla در ایالت کالیفرنیای آمریکا رفته است.


پس از سقوط 15 هزار واحدی شاخص بورس در روز شنبه، خبر ها حاکی از این است که این سقوط دوامی نداشته است. بورس به روال عادی بازگشت

بورس به روال عادی بازگشت


پس از سقوط 15 هزار واحدی شاخص بورس در روز شنبه، خبر ها حاکی از این است که این سقوط دوامی نداشته و هم اکنون شاخص مثبت شده و بورس به روال عادی خود بازگشته است.


500 میلیون جانور در آتش سوزی های استرالیا کشته شدند


چندی است که قاره استرالیا درگیر آتش سوزی شده و جنگل های این قاره در آتش می سوزند. دانشمندان تخمین می زنند که بیش از 500 میلیون جانور در این حوادث جان خود را از دست داده اند.


با به پایان رسیدن سال میلادی وب سایت ایرلاین ریتینگز ایرلاین ها را مورد بررسی قرار داده است که کانتاس در آن اول شده. امن ترین ایرلاین 2019 معرفی شد

امن ترین ایرلاین 2019 معرفی شد


با به پایان رسیدن سال 2019 میلادی وب سایت ایرلاین ریتینگز بالای 405 عدد از ایرلاین های فعال جهان را مورد بررسی قرار داده است و در این بررسی 12 معیار را مبنای تحلیل خود قرار داده است.


پس از فوت استیو جابز، تیم کوک جایگزین او در سمت مدیر عاملی اپل شد. تیم کوک در این سمت موفقیت های بسیاری کسب نموده . حقوق تیم کوک در اپل چقدر است؟

حقوق تیم کوک در اپل چقدر است؟


پس از فوت استیو جابز، تیم کوک جایگزین او در سمت مدیر عاملی اپل شد. تیم کوک در این سمت موفقیت های بسیاری کسب نموده و برای بسیاری سوال است که او چقدر دستمزد دریافت می کند.